Архів новин

28 июня 2020

В області підтверджено чотири нових випадки захворювання на COVID-19

Це жителі Лисичанська, Сватівського, Попаснянського та Новопсковського районів.

Вони із числа тих, хто повернувся із-за кордону, або із кола раніше встановлених контактних осіб. Усі перебували на самоізоляції.

За весь час досліджень на Луганщині це захворювання лабораторно підтверджене у 80 осіб.

З них одужали – 58; лікуються – 22 (5 – на стаціонарі: 1 – у КНП «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», 4 – у КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня»; 17 – амбулаторно).

На Луганщині відзначають 24-ту річницю Конституції України

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Катерина Безгинська взяла участь в урочистостях до 24-ї річниці Конституції України.

У церемонії покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку в Сєвєродонецьку також взяли участь представники облдержадміністрації та міської ради.

«Переконана – тоді, у 1996 році, ми зробили один з найважливіших кроків у побудові нової країни. Із прийняттям Основного Закону, безумовно, головним важелем державності, Україна обрала упевнений  напрям до європейської спільноти», – наголосила Катерина Безгинська.

Пишаємося: жителі Луганщини – серед відзначених державними нагородами з нагоди Дня Конституції України

Президент України своїм Указом від 27 червня 2020 року № 254/2020 за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородив медаллю «За працю і звитягу» директора Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації Віталія Анатолійовича Сурая.

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая з Днем Конституції України

Шановні жителі Луганщини!

28 червня в нашій країні відзначають одне з головних державних свят – День Конституції України.

Із прийняттям Основного Закону, 24 роки тому, ми підтвердили обраний шлях розвитку: побудову демократичної правової країни, де головне – людина, її життя, гідність, права та свободи. А це є фундаментальним підґрунтям існування цивілізованого сучасного світу.  

Ухвалення Конституції стало доленосною подією в новітній історії України, тоді коли вона зароджувалася як самостійна країна.

Конституція – це символ Держави, як Гімн, Прапор, Герб.