Архів новин

20 августа 2020

Якщо проблему не вирішують на місцях, одразу звертайтеся до мене, – із Сергієм Гайдаєм зустрілися ветерани АТО

Питання, що турбують учасників АТО/ООС, із головою облдержадміністрації Сергієм Гайдаєм обговорені сьогодні, 20 серпня.

Загалом ті, що потребують вирішення на обласному чи державному рівні. Це – стабільне медикаментозне забезпечення, соціальний захист, отримання земельних ділянок, вшанування пам’яті загиблих тощо.

Засідання «круглого столу» з підбиття підсумків реалізації проєкту консолідації ветеранського руху області «Єдність ветеранів Луганщини» відбулося в Сєвєродонецьку.

Районній лікарні – нове інфекційне відділення, а дитсадочку – модульну котельню, - підсумки поїздки Сергія Гайдая до Біловодщини

Перебуваючи із робочою поїздкою на Біловодщині,  голова облдержадміністрації Сергій Гайдай відвідав КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня»,  де в рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває ремонт приймального відділення та створюється відділення екстреної медичної допомоги, яке планують відкрити вже у листопаді поточного року, а також відвідав комунальний заклад ясла-садок № 3 «Джерельце» після проведення ремонту.

Він високо оцінив побачене і відзначив, що це вже дійсно європейський рівень.

За дорученням Президента Сергій Гайдай розбирається із ситуацією з державними кінними заводами Луганщини

Першим пунктом робочої поїздки очільника області Сергія Гайдая до Біловодщини став Новоолександрівський кінний завод № 64.

Підприємство з майже 200 річною історією, яке було відомо усьому світу власною національною породою коней - новоолександрівською ваговозною, сьогодні стало фігурантом кримінальних справ.

Піротехніками на Луганщині виявлено та вилучено 29 одиниць вибухонебезпечних предметів

Протягом минулої доби, 19 серпня, піротехнічними розрахунками ГУ ДСНС України у Луганській області перевірено 4,17 га території у Новоайдарському,  Попаснянському та Старобільському районах.

Під час обстеження виявлено та вилучено одну мінометну міну, 15 гранат, три інженерних боєприпаси й 119 одиниць набоїв.

Для Станично-Луганської центральної районної лікарні придбано чотири нових апарати для фізіотерапії

Їх закуплено для фізіотерапевтичного відділенні ЦРЛ. Кошти виділені з районного бюджету у сумі 92 тис. грн

Так, у відділенні будуть використовувати апарат «Радіус 01», призначений для дії постійним струмом, а також різними видами перемінного струму на організм людини з лікувальними та профілактичними діями.

«Міт –МТ», призначений для процедур поєднаного впливу низькочастотного магнітного поля, з оптичним потоком червоного та інфрачервоного діапазонів спектра.

Запрошуємо підприємців взяти участь у «Схід-Експо 2020»

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує мікро-, малі та середні підприємства Луганської та Донецької областей, а також районів Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря взяти участь у «Схід-Експо 2020», що відбудеться у Палаці Спорту за адресою: м. Київ, Спортивна Площа, 1.

Проведення заходу попередньо заплановано на 21-22 жовтня 2020 року та буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні.

Фінансування пенсій в області відбувається згідно з графіком виплат

За повідомленням Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, станом на 20 серпня 2020 року профінансовано виплату пенсій в області в сумі 1202,97 млн гривень.

З них профінансовано:

- центр поштового зв’язку – по 25 серпня;

- установи банків – по 20 серпня.

Фінансування відбувається згідно з графіком.

Заборгованість із виплати пенсій відсутня.

П’ять нових захворювань на COVID-19 зафіксовано в області. В Україні черговий антирекорд – 2134 випадки за добу

Географія виявлених захворювань:

місто Сєвєродонецьк – дві особи (одна перебувала на самоізоляції після повернення з рф; інша госпіталізована з пневмонією);

місто Рубіжне – одна (госпіталізована з пневмонією);

Новопсковський район – дві (з кола раніше визначених контактних осіб).

За весь час досліджень в області цей діагноз лабораторно підтверджений у 206 людей.

З них одужали – 140 (за останню добу – 6); лікуються – 65 (29 – на стаціонарі; 36 – амбулаторно).

Медогляди для школярів, збільшення кількості лікарень для хворих на COVID-19 та рекомендації щодо утилізації масок і антисептиків – відбулося чергове засідання Державної комісії ТЕБ та НС

Питання підготовки освітніх закладів до початку навчального року та заповненість ліжок, які відведені для госпіталізації хворих на COVID-19, розглянула Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, була заслухана інформація Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України щодо підготовки до нового навчального року.

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля створять лабораторії для дистанційного навчання

11 серпня Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля підписали грантову угоду.

За грантом «Підтримка дистанційного навчання для Східноукраїнського національного університету імені В.Даля» в університеті розвиватимуть дистанційне навчання. Бюджет гранту складає близько 600 000 грн.

Місцеві громади Луганщини отримали майже 218 мільйонів єдиного податку

Суб’єкти господарювання Луганщини протягом січня-липня 2020 року сплатили 217,8 млн гривень єдиного податку.

Основна частина надходжень єдиного податку (а це 127,7 млн гривень) сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи перерахували до місцевої скарбниці 17,5 млн гривень, сільськогосподарські товаровиробники – 72,6 млн гривень.

У порівнянні з показниками за січень-липень 2019 року надходження єдиного податку збільшились на 22,3 млн гривень або 11,4 %.