Архів новин

11 ноября 2022

Понад 3 тисячі ноутбуків для вчителів отримали Луганська та Чернігівська області

10 листопада за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, понад 3 тисячі ноутбуків передано для забезпечення роботи вчителів Луганської та Чернігівської областей.

Всього домовлено про передачу майже 39 тисяч ноутбуків для підтримки вчителів у 12 регіонах країни.

На базі гумхабу Сєвєродонецька у Дніпрі видають матраци, ковдри, подушки, постільні набори

Місцевий партнер УВКБ ООН гуманітарна місія «Проліска» вкотре надала допомогу внутрішньо переміщеним особам з Луганщини.

У Дніпрі вони можуть отримати матраци, ковдри, подушки, постільні набори, спальні мішки.

Багатодітним родинами також пропонується посуд.

Видача відбувається на базі гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації за адресою: м. Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27-к.
 

Готуємось до деокупації: Луганщина хлібом забезпечена

Питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану обговорили на онлайн-нараді під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

Фахівці з питань агропромислового розвитку розглянули практичні аспекти реалізації постанови Кабінету Міністрів України № 328 від 20.03.2022 року, якою визначено ланцюжок «Зберігання-переробка-виробництво хліба» для безперебійного забезпечення хлібом населення, яке мешкає на деокупованих територіях.

Протягом тижня понад 700 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримали допомогу в гуманітарних штабах при Гірській громаді

У Полтаві ВПО з Луганщини забезпечувалися продуктовими наборами, наборами для облаштування побуту, одягом та дитячими підгузками. Також всі охочі мали можливість отримати психологічну допомогу від ГО «Проліска».

В той же час відвідувачі Київського штабу отримували продукти харчування, а також правову допомогу та юридичні консультації від начальника хабу. Разом з тим, відвідувачі мали змогу проконсультуватися у спеціаліста державної служби зайнятості.

Як приймають медпрацівники Попаснянської міської багатопрофільної лікарні

КНП «Попаснянська міська багатопрофільна лікарня» надає інформацію щодо графіку роботи лікарів.

Лікар-хірург Олександр Володимирович Ковальчук надає онлайн консультації за телефоном +380669545744 в будні дні з 8:00 до 15:00 та у суботу з 8:00 до 13:00.

Лікар-акушер-гінеколог Євгенія Едуардівна Кислиця надає онлайн консультації за телефоном +380936358448 в будні дні з 8:00 до 14:00.

Лікар-інфекціоніст дитячий Тетяна Леонідівна Курпас надає онлайн консультації за телефоном +380954553074 в будні дні з 19:00 до 23:00.

«Лічильник допомог» збільшить кількість сімей, які отримають підтримку через платформу єДопомога під час війни

Для того, щоб платформа єДопомога (https://edopomoga.gov.ua/) була більш прозорою та сприяла рівномірному розподілу адресної допомоги сім’ям, які постраждали від війни, розроблено «Лічильник допомог»!

Відтепер на платформі єДопомога у заявці відображається, скільки разів людина отримувала допомогу.

Багато благодійників турбувалися тим, що на платформі є родини, які жодного разу не отримували допомогу і було б непогано виділяти заявки таких сімей.

Волонтери відремонтували житло для працівників Рубіжанської панчішної мануфактури у Львові

Львівська міська рада виділила кілька кімнат у студентському гуртожитку для працівників Рубіжанської панчішної мануфактури, які будуть жити там разом зі своїми родинами.

Ремонт зробили волонтери благодійної організації «Українська освітня платформа» в рамках проєкту «Будуємо Україну разом».

Вони відремонтували два блоки у гуртожитку: в одному є дві кімнати і санвузол, в другому – три кімнати і санвузол.

У Рівному близько 600 жителів Луганщини отримали допомогу протягом листопада

У Кремінському хабі, розташованому у м. Рівне, з 1 по 9 листопада переселенцям з Луганщини видано близько 600 продуктових наборів.

Також за цей період співробітники хабу надали понад 420 консультацій щодо отримання гуманітарної допомоги, з питань адміністративних та соціальних послуг.

Гуманітарна допомога надана за підтримки наших міжнародних партнерів та за сприяння народного депутата України Олексія Кузнєцова.

Оперативна інформація станом на ранок 11.11.2022 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася двісті шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.