Відведення військ ЗСУ із Станиці Луганської та безпеку автомобільних перевезень організованих груп дітей обговорили на засіданні громадської ради при облдержадміністрації 11 жовтня 2016 року

З метою узгодження дій, поєднання зусиль на підвищення рівня взаємної довіри між місцевими органами влади та інститутами громадянського суспільства 11 жовтня відбулося чергове засідання громадської ради при облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Юрія Клименка.

Під час заходу Юрій Клименко розповів про ситуацію з відведенням підрозділів ЗСУ із Станиці Луганської та алгоритм подальших дій.

Учасники засідання були єдиної думки стосовно того, що дії бойовиків нівелюють їх заяви щодо відновлення миру і тому, якщо військові з’єднання залишать Станицю, туди буде закритий доступ для українських військових і відкритий – для проросійських терористичних угруповань.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко зауважив, що відведення військ, якщо не буде обстрілів, таки відбудеться, але «Станиця Луганська залишиться під нашим контролем – це наш головний меседж!».

Начальник відділу управління превентивної діяльності ГУ НП у Луганській області Євген Ігнатьєв наголосив на тому, що перевезення організованих груп дітей повинно здійснюватись із забезпеченням високого рівня безпеки та надійності транспортного обслуговування, але за останній час з боку автопасажироперевізників Луганської області спостерігаються факти систематичних порушень.

Тому він звернувся до громадськості із пропозицією донести до найбільшого кола людей інформацію про правила перевезення організованої групи дітей та необхідність узгодження відповідних документів.

Так, Євген Ігнатьєв акцентував увагу присутніх на тому, що замовник послуг повідомляє не пізніше ніж за сім робочих днів автомобільному перевізнику про здійснення перевезення організованих груп дітей. Автомобільний перевізник у свою чергу повинен не пізніше ніж за три робочих дні до запланованого перевезення організованої групи дітей повідомити відповідний територіальний орган виконавчої влади про дату здійснення кожного такого перевезення. Подає йому на узгодження та замовнику послуг на затвердження схему маршруту та розклад руху автобусів.

Також у рамках засідання відбулось обговорення проекту регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства. 

Категория громадська рада