Антивірусний захист інформації

Повідомляємо про високу активність та масове розповсюдження шкідливої програми-шифратора "Petya.А", яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C trojan.

У зв’язку з цим спеціалісти ESET звертають увагу всіх користувачів, як корпоративних, так і домашніх, на основні правила безпеки для забезпечення необхідного захисту:

- на комп'ютерах користувачів обов'язково повинно бути встановлене антивірусне програмне забезпечення актуальної версії та з актуальними оновленнями (у продуктах ESET не нижче 15653).

- у налаштуваннях антивірусного програмного забезпечення має бути увімкнене виявлення потенційно небезпечного програмного забезпечення, а також хмарний репутаційний сервіс ESET Live Grid.

- оскільки розповсюдження відбувається з використанням PsExec та уразливостей мережевих протоколів, необхідно ретельно контролювати використання PsExec в середині організації та встановити усі необхідні оновлення операційної системи.

- додаткову увагу необхідно звернути на наявність актуальних резервних копій, а також їх захист від несанкціонованого доступу.

У разі якщо Ваш комп’ютер вже інфіковано, будь ласка, напишіть запит до служби технічної підтримки ESET в Україні на електронну адресу support@eset.ua та виконайте інструкції, подані у документі, доступному за посиланнями LiveCDESET Recommendations.