Протокол № 1 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації на 2016-2017 роки

м. Сєвєродонецьк

3 листопада 2015 року

 

 

Присутні: Сафронова І.О., Руденко Г.В., Попсуй В.В., Малеванець О.А., Ніжельська О.С., Ященко Ю. М., Денищенко Д.В., Зайцев А.О.,
Мельниченко Г.Л.

 

 

Порядок денний

 

1.      Про обрання голови та секретаря ініціативної групи.

2.     Про визначення дати та місця проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації.

3.     Про затвердження тексту повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів про початок формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації.

4.     Про затвердження зразків заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї.

5.     Про порядок прийому документів від ІГС.

 

 

По першому питанню

 

Слухали: Денищенка Д.В., який запропонував обрати головою ініціативної групи Сафронову І.О.;

              Зайцева А.О., який запропонував обрати секретарем ініціативної групи Мельниченко Г.Л.

Вирішили: Обрати головою ініціативної групи Сафронову І.О., секретарем –  Мельниченко Г.Л.

 

Голосували: «ЗА» – одноголосно.

 

 

По другому питанню

 

Слухали: Денищенка Д.В., який запропонував провести установчі збори
26 грудня 2015 року об 11:00, а з місцем проведення зборів визначитися по закінченню прийому заяв.

 

Вирішили: Провести установчі збори з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації 26 грудня 2015 року
об 11:00. Місце проведення зборів визначити після закінчення прийому заяв.

 

Голосували: «ЗА» – одноголосно.

 

 

По третьому питанню

 

Слухали: Денищенка Д.В., який запропонував на розгляд членів ініціативної групи текст повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів про початок формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації.

Вирішили: Затвердити текст повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів про початок формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації та розмістити його на офіційному сайті облдержадміністрації та в ЗМІ.

 

Голосували: «ЗА» – одноголосно.

 

 

По четвертому питанню

 

Слухали: Денищенка Д.В., який запропонував на розгляд членів ініціативної групи зразки заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї.

 

Вирішили: Затвердити зразки заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї й розмістити їх на офіційному сайті облдержадміністрації.

 

Голосували: «ЗА» – одноголосно.

 

 

По п’ятому питанню

 

Слухали: Сафронову І.О., яка запропонувала уповноважити Денищенка Д.В. на прийом документів інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах; Зайцева А.О., який запропонував приймати документи, надіслані на адресу Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації, поштою і передані нарочним.

 

 

Вирішили: Уповноважити Денищенка Д.В. на прийом документів інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах. Приймати документи, надіслані на адресу Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації, поштою і передані нарочним.

 

Голосували: «ЗА» – одноголосно.

 

 

 

 

Голова ініціативної групи

І.О.Сафронова

 

 

 

Секретар засідання

Г.Л.Мельниченко