Для донорів

Запрошуємо партнерів та міжнародні донорські організації розглянути та взяти до уваги проектні пропозиції Луганської області при плануванні та впровадженні нових програм.

Проектні пропозиції - це заявка на отримання фінансування, по кожній з яких надано інформацію про місце реалізації проекту, стислий опис, запропоновані дії в рамках проекту, бюджет, термін реалізації, а також очікувані результати від реалізації проекту та вплив проекту на розвиток відповідної галузі або регіону.

Для зручності проектні пропозиції були зведені у таблицю, де розподілені за напрямками та обсягами фінансування, а також добавлені гіперпосилання на кожний проект з більш детальнішою інформацією.

Пріоритетними напрямками впровадження проектів є скорочення споживання енергетичних ресурсів, розбудова агропромислового комплексу, розвиток місцевого бізнесу, впровадження новітніх технологій видобування та споживання зеленої енергетики, покращення екології, відновлення пошкоджених або морально застарілих об'єктів інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, культури, спорту та інше.

Щодо фінансування проектні пропозиції розподілені на три діапазони: мікропроекти з обсягом фінансування до 1 мільйона гривен, середні проекти від 1 мільйона до 10 мільйонів та макропроекти з обсягом фінансування більше 10 мільйонів гривен.

Сподіваємось на плідну співпрацю та вважаємо, що реалізація цих проектів допоможе суттєво покращити соціально-економічний стан області та вийти на якісно новий рівень життя населення.

Пропонуємо Вам також завантажити Інфографіку проектних пропозицій http://bit.ly/2gZTcS5, де у графічному вигляді представлена інформація о сферах та кількості проектних пропозицій Луганської області.

1. Завантажити проектні пропозиції на 2017 рік

2. Завантажити проектні пропозиції на 2018 рік

Завантажити проектні пропозиції на 2019 рік
Дата оприлюднення
20.09.2019 - 11:02