Для інвесторів

Запрошуємо партнерів, міжнародних та українських інвесторів розглянути та взяти до уваги інвестиційні пропозиції Луганської області при стратегічному плануванні діяльності та формуванні інвестиційних портфелів компаній.

Інвестпропозиції - це комерційні заявки на залучення інвестицій та кредитів, по кожній з яких надано інформацію про місце реалізації проекту, стислий опис, бюджет, термін реалізації, забезпечення дохідності та окупності інвестицій, вплив проекту на розвиток відповідної галузі або регіону.

Для зручності інвестпропозиції були зведені у таблицю, де розподілені за напрямками та обсягами фінансування, а також добавлені гіперпосилання на кожний проект з більш детальнішою інформацією.

Пріоритетними напрямками залучення інвестпроектів є проекти біоенергетики, розбудова агропромислового комплексу, промисловості, розвиток місцевого бізнесу, впровадження новітніх технологій видобування та споживання зеленої енергетики, покращення екології, об'єкти інфраструктури та інше.

Сподіваємось на плідну співпрацю та очікуємо, що залучення інвестицій допоможе суттєво покращити соціально-економічний стан області та країни в цілому, а саме, завдяки створенню нових робочих місць, покращенню рівеня життя населення.,

Пропонуємо відео-огляд України для інвесторів, який висвітлює різні сектори та можливості в країні. Відео (English Version)

Проведіть 3 хвилини, щоб дізнатись, чому Україна зростає і розширюється як інвестиційний пункт на карті світу.

1. Завантажити інвестпропозиції на 2017 рік

 

Інвестиційні пропозиції 2018 року
05.10.2018
Дата оприлюднення
05.10.2018 - 09:11
Подати пропозиції інвестиційного характиру можна за допомоги електронної платформи IGov за посиланням
Каталог інвестиційних пропозицій Луганської області 2019
14.03.2019
Invest catalogue 2019 (English)
14.03.2019