Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму

Звіти про відстеження результативності

1. Звіт про результати базового відстеження результативності розпорядження керівника обласної військово-цивільної адміністрації – голови обласної держадміністрації від 07.12.2015 № 597
2. Звіт про результати базового відстеження результативності розпорядження голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 23.09.2015 № 426 "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються Лисичанською комунальною лікувально-профілактичною установою Центральна міська лікарня імені Титова"
3. Звіт про результати базового відстеження результативності розпорядження керівника обласної військово-цивільної адміністрації – голови обласної держадміністрації від 07.05.2015 № 166 «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються комунальною установою «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня»
4. Звіт про результати базового відстеження результативності розпорядження керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.07.2015 № 278 «Про затвердження тарифів на платні послуги з проведення медичних оглядів, що надаються Сватівським районним територіальним медичним об’єднанням»