Луганський зональний відділ Військової служби правопрядку

 

 

 

 

 

Військовослужбовці Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку безперервно виконують завдання за призначенням в зоні АТО вже 4 роки, тім більш на їх могутні плечі покладають дужі складі та значущі завдання для нашої держави. Вони щодобово займаються розшуком військовослужбовців які самовільно залишили розташування військової частини, розшуком втраченої та вкраденої зброї. Попри все вищезазначене військовослужбовці Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку знаходять час для підвищення свого рівня бойової готовності. Щотижня приймають участь у спортивно-масових заходах та займаються вогневою підготовкою. 

 

19.12.2017 діти військовослужбовців Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку відвідали у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі дитячу виставу «Як врятувати Мережину», а також від волонтерів отримали подарунки до Дня Святого Миколая. 

 

 

 

06.12.2017 з нагоди Дня Збройних Сил України головою Луганської обласної державної адміністрації - керівником обласної військово-цивільної адміністрації Гарбузом Ю.Г. за особисті заслуги у професійній підготовці, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби зразкове виконання службового обов’язку  були нагороджені полковник Гречко А.В., майор Гребенюк В.Ю., лейтенант Мухін А.М., молодший лейтенант Скорик А.А.

 

 

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Укрїани від 23.08.2017 № 539-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня праваˮ та з метою проведення зазначених заходів на належному рівні та підвищення правової освіченості особового складу в органах управління і військових частинах ЗСУ пропонуємо ознайомитись з наступними нормативно-правовими актами 

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/print

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2011-12/print

http://www.mil.gov.ua/diyalnist/soczialnij-zaxist-ta-adaptacziya-vijskov...

 

 

Шановні громадяни! В умовах складної суспільно-політичної обстановки, постійної готовності до ведення бойових дій з російсько-терористичними угрупуваннями абсолютна більшість військовослужбовців Збройних Сил України залишаються вірними Військовій присязі та конституційному обов’язку по захисту незалежності, територіальної цілісності та недоторканості нашої держави.
У той же час, у військових частинах (підрозділах) продовжують мати місце випадки, коли окремі військовослужбовці стають на шлях ухилення від військової служби шляхом самовільного залишення військових частин та дезертирства. На території Луганської області проводиться плановий широкомасштабний розшук таких військовослужбовців з 01.11.2017 по 30.11.2017 Луганським зональним відділом Військової служби правопорядку.
Закликаємо батьків, друзів та родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті та перестати переховуватися від слідства.
При наявній інформації про місцеперебування військовослужбовців просимо повідомляти до Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку.
Інформація для зв’язку:
Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, 
вул. Б. Ліщини 2/1, тел. 093-004-17-07; (06452)4-00-33

 

 

 

Луганський ЗВ ВСП продовжує свої будівельні роботи, які направлені на облагороджування адміністративної будівлі відділу. 

 

В Луганському ЗВ ВСП продовжується будівництво , на даному етапі завдяки силам особового складу відділу підготавлюється грунт для газону біля адміністративної будівлі Луганського зонального відділу.

 

У зв'язку з пониженням температури на вулиці тренування перенесені до спортивного залу

У Луганському ЗВ ВСП відбувається будівництво майданчика для занять спортом особовго складу зонального відділу.

У відділенні ВСП н. п. Новоайдар збудовано навіс для автомобільної техніки і вже з 22.09.2017 функціонує.

 

 

 

 

18 вересня 2017 року у Луганському зональному відділу ВСП відкривається нова їдальня, яка збудована силами військовослужбовців зонального відділу. 

11.09.2017 у відділенні Військової служби правопорядку Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку н. п. Новоайдар тривають будівельні роботи. Своїми силами військовослужбовці відділення збудували каркас навісу для автомобільної техніки. 

 

08.09.2017 у відділенні Військової служби правопорядку Луганського ЗВ ВСП в населеному пункті Новоайдар розпочалось будівництво навісу для автомобільної техніки і все завдяки зусиллям військовослужбовців. 

 

 

У Луганському зональному відділ Військової служби правопорядку з 2015 року продовжується розбудова зонального відділу. Станом на 05.09.2017 власними зусиллями військовослужбовці будують їдальню для особового складу зонального відділу.

На даному фото зображено приміщення до будівництва їдальні.

На фото зображений процес розбудови їдальні військовослужбовцями Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку станом на 05.09.2017.

 

 

22.08.2017 відбулося передсвяткове нагородження військовослужбовців Луганського ЗВ ВСП грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, розумову ініціативу та старанність! Також до нас завітала з привітаннями та подарунками представниця ГС «Луганської обласної спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО» Скорик Жанна Олександрівна.

 

 

 

 

19 серпня 2017 року у Луганському зональному відділі Військової служби правопорядку відбулося урочисте вручення Головою Луганської обласної державної адміністрації - керівником обласної військово-цивільної адміністрації оргтехніки та меблі, які були закуплені за кошти виділені Луганською обласною державною адміністрацією особовому складу для виконання завдань за призначенням в зоні проведення Антитерористичної операції на території Луганської області. 

На даному фото зображено як начальник Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку підполковник Давиденко Ю.П. від імені керівництва та особового складу висловлює слова вдячності Голові Луганської обласної державної адміністрації - керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Гарбузу Ю.Г. за внесок у життєдіяльність відділу.

Про службу

Контакти

Нормативно-правова база