Луганський зональний відділ Військової служби правопрядку

У Луганському ЗВ ВСП відбувається будівництво майданчика для занять спортом особовго складу зонального відділу.

У відділенні ВСП н. п. Новоайдар збудовано навіс для автомобільної техніки і вже з 22.09.2017 функціонує.

 

 

 

 

18 вересня 2017 року у Луганському зональному відділу ВСП відкривається нова їдальня, яка збудована силами військовослужбовців зонального відділу. 

11.09.2017 у відділенні Військової служби правопорядку Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку н. п. Новоайдар тривають будівельні роботи. Своїми силами військовослужбовці відділення збудували каркас навісу для автомобільної техніки. 

 

08.09.2017 у відділенні Військової служби правопорядку Луганського ЗВ ВСП в населеному пункті Новоайдар розпочалось будівництво навісу для автомобільної техніки і все завдяки зусиллям військовослужбовців. 

 

 

У Луганському зональному відділ Військової служби правопорядку з 2015 року продовжується розбудова зонального відділу. Станом на 05.09.2017 власними зусиллями військовослужбовці будують їдальню для особового складу зонального відділу.

На даному фото зображено приміщення до будівництва їдальні.

На фото зображений процес розбудови їдальні військовослужбовцями Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку станом на 05.09.2017.

 

 

22.08.2017 відбулося передсвяткове нагородження військовослужбовців Луганського ЗВ ВСП грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, розумову ініціативу та старанність! Також до нас завітала з привітаннями та подарунками представниця ГС «Луганської обласної спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО» Скорик Жанна Олександрівна.

 

 

 

 

19 серпня 2017 року у Луганському зональному відділі Військової служби правопорядку відбулося урочисте вручення Головою Луганської обласної державної адміністрації - керівником обласної військово-цивільної адміністрації оргтехніки та меблі, які були закуплені за кошти виділені Луганською обласною державною адміністрацією особовому складу для виконання завдань за призначенням в зоні проведення Антитерористичної операції на території Луганської області. 

На даному фото зображено як начальник Луганського зонального відділу Військової служби правопорядку підполковник Давиденко Ю.П. від імені керівництва та особового складу висловлює слова вдячності Голові Луганської обласної державної адміністрації - керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Гарбузу Ю.Г. за внесок у життєдіяльність відділу.

Про службу

Контакти

Нормативно-правова база