ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 11 грудня 2008 року № 1728

Про підсумки роботи з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2008 році та основні завдання на 2009 рік

На виконання Указу Президента України від 10.06.2008 № 533/2008 “Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей, учнівської та студентської молоді у 2008 році», постанов Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 33 “Про затвердження Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року”, від 14.04.97 № 323 “Про організаційне та фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні” та від 30.04.98 № 591 “Про розвиток Міжнародного дитячого центру “Артек” та дитячих оздоровчих закладів”, розпорядження голови облдержадміністрації від 05.04.2007 № 380 “Про затвердження заходів щодо організаційного та фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей і молоді влітку 2008 року”:
 
1. Взяти до відома звіт управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації “Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2008 році” (додається).
 
2. Визначити переможцями обласного огляду на кращу організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей і молоді:
 
2.1. Серед виконкомів міських рад, райдержадміністрацій:
-   виконком Свердловської міської ради;
-   виконком Краснодонської міської ради;
-   виконком Луганської міської ради;
-   Кремінську райдержадміністрацію;
-   Лутугинську райдержадміністрацію;
-   Троїцьку райдержадміністрацію.
 
2.2. Серед профспілкових організацій:
- обласну організацію профспілки працівників агропромислового комплексу;
- обласну організацію профспілки працівників освіти та науки;
- обласну організацію профспілки працівників хімічної і нафтохімічної промисловості;
- Антрацитівську територіальну організацію профспілки працівників вугільної промисловості;
- Ровеньківську територіальну організацію профспілки працівників вугільної промисловості;
- Свердловську територіальну організацію профспілки працівників вугільної промисловості;
- об’єднану профспілку працівників м. Луганська.
 
2.3. Серед дитячих оздоровчих закладів:
- дитячий оздоровчий центр «Казка» міського комунального підприємства  «Теплокомуненерго», м. Луганськ;
- дитячий оздоровчий табір ім. Гагаріна ВАТ «Алчевський металургійний комбінат», м. Алчевськ;
- дитячий оздоровчий центр «Королівські скелі»  ДП «Свердловантрацит», м. Свердловськ;
- пришкільний оздоровчий табір «Їжачки» загальноосвітньої школи I-II ступенів № 4, м. Антрацит;
- пришкільний оздоровчий табір «Місто майстрів» загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4, м. Краснодон;
- пришкільний оздоровчий табір «Усмішка» загальноосвітньої школи   № 51,  м. Луганськ;
- пришкільний оздоровчий табір «Весела сімейка» загальноосвітньої школи № 10, м. Рубіжне;
- пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» загальноосвітньої школи     № 5, м. Ровеньки;
- пришкільний оздоровчий табір «Промінчики» загальноосвітньої школи № 12,   м. Сєвєродонецьк;
- пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» загальноосвітньої школи     № 9  ім. О.Стаханова, м. Стаханов;
- пришкільний оздоровчий табір «Ластівка» Бобриківської загальноосвітньої школи ім. В.Татаренка, Антрацитівський район;
- пришкільний оздоровчий табір «Сполох» загальноосвітньої школи I-III ступенів,  Біловодський район;
- пришкільний оздоровчий табір «Сполох» загальноосвітньої школи I-III ступенів № 25, Попаснянський район;
- наметовий оздоровчий табір «Еко-горизонт», Сватівський район;
- профільний пересувний наметовий оздоровчий заклад «Водник» Центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства,  м. Рубіжне;
- табірне об’єднання «Літо» навчально-виховного комплексу  початкової школи та гімназії,  м. Кремінна;
- обласний дитячий санаторний центр «Незабудка», м. Луганськ.
 
3. Рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення, зобов’язати голів райдержадміністрацій:
 
3.1. Розробити та затвердити до 1 травня 2009 року організаційні заходи щодо забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2009 року, забезпечити проведення необхідних ремонтних і підготовчих робіт у дитячих оздоровчих закладах, створити належні умови для їх ефективного функціонування.
 
3.2. Вжити заходів щодо організації змістовного відпочинку та оздоровлення школярів під час зимових канікул.
 
4.          Інформувати обласну Координаційну раду з питань відпочинку та оздоровлення дітей і молоді про виконання цього розпорядження до 1 січня та до 1 травня 2009 року.
 
5.    Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Заблоцького В.В.
 
 
  
Голова   обласної
держадміністрації                                                                                                                                     О.М.АНТІПОВ                                            
 
   


Додаток
до розпорядження голови
облдержадміністрації
« 11 » грудня 2008 р. № 1728
 
 
Звіт
управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації
“Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2008 році”
 

На виконання Указу Президента України від 10.06.2008 № 533/2008 «Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей, учнівської та студентської молоді у 2008 році», Плану організації виконання положень відповідного Указу, Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2008 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 33, органами влади, профспілковими органами всіх рівнів, керівниками підприємств, обласною, міськими та районними координаційними радами з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді у 2008 році було проведено відповідну роботу.

Зокрема, прийнято розпорядження голови облдержадміністрації від 08.05.2008 № 577 «Про затвердження заходів щодо організаційного та фінансового забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей і молоді влітку 2008 року». Видано постанову головного санітарного лікаря Луганської області від 14.03.2008 № 3 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя під час відпочинку та оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах в 2008 році».

Питання про організацію й проведення літньої оздоровчої кампанії були розглянуті на обласних селекторних нарадах, засіданнях обласної Координаційної ради з питань літнього відпочинку й оздоровлення дітей і молоді, апаратних нарадах у голови облдержадміністрації, обласних нарадах, засіданнях виконкомів міських рад міст обласного значення і колегій райдержадміністрацій.

Щомісяця для підведення поточних підсумків оздоровлення проводилися співбесіди із секретарями міських і районних координаційних рад з питань літнього відпочинку й оздоровлення дітей та молоді.

Влітку 2008 року з метою перевірки роботи діючих дитячих оздоровчих таборів працювала робоча група, до складу якої увійшли представники обласної санітарно-епідеміологічної станції, Федерації профспілок Луганської області, управлінь: у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки, Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Головного Луганського обласного управління у справах захисту прав споживачів, Головного управління МНС України в Луганській області, управління МВС України в Луганській області. Крім того, протягом літа поточного року здійснювались перевірки діяльності дитячих оздоровчих закладів різних типів відповідними місцевими робочими групами.

За підсумками літньої оздоровчої кампанії 2008 року обсяг фінансування з обласного бюджету склав 8,334 млн грн, або 100 % від запланованої суми. З місцевих бюджетів виділено 7,988 млн грн, або 113 % від запланованої на 2008 рік суми.

Середньообласний показник фінансування літньої оздоровчої кампанії із розрахунку на 1 дитину 7-16 років у 2008 році склав 38 грн (у 2007 році –    26 грн).

Серед міст області найбільшу суму на оздоровлення 1 дитини було виділено виконкомом Краснодонської міської ради (75 грн), найменшу – виконкомом Краснолуцької міської ради (9,2 грн), серед районів: найбільшу суму – Краснодонською райдержадміністрацією (87,3 грн), найменшу – Біловодською (19,2 грн).

З державного бюджету на організацію відпочинку та оздоровлення дітей області влітку 2008 року по лінії управління освіти і науки облдержадміністрації було виділено 320 тис. грн. Крім того, Міністерством аграрної політики України виділено 614,680 тис. грн на часткове погашення вартості 1397 путівок. По лінії Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації було оздоровлено 408 дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС. В мережі дитячих санаторіїв МОЗ було оздоровлено 1558 дітей.

Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на часткове погашення вартості дитячих оздоровчих путівок виділено 9,659 млн грн.

На оздоровчу кампанію було також залучено 87,1 млн грн позабюджетних коштів.

За підсумками звітного періоду в області оздоровчими послугами охоплено 174602 дитини, що становить 83,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку, або 100 % від запланованої кількості (план – 174515 дітей, або 61,8 % від загальної кількості дітей шкільного віку). За аналогічний період у 2007 році було оздоровлено 144830 дітей, що становило 71,5 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

Найбільшу кількість таких дітей було оздоровлено в містах: Свердловську (10093 дитини, або 96,9 % від загальної кількості дітей шкільного віку), Краснодоні (8651 дитина, або 94,6 %), Стаханові (6695 дітей, або 93,7 %), Луганську  (35215 дітей, або 92,3 %); в районах: Антрацитівському (4041 дитина, або 120 % від загальної кількості дітей шкільного віку, що проживають у районі), Кремінському (5170 дітей, або 116,2 %), Марківському (2313 дітей, або 117,7 %),  Сватівському (3889 дітей, або 94,7 %).

Однією з пріоритетних задач оздоровчого сезону поточного року було підвищення якісного рівня оздоровлення, а саме: збільшення кількості дітей, оздоровлених в заміських дитячих оздоровчих установах. За підсумками звітного періоду всього в таких закладах було оздоровлено 121860 дітей, або  58,4 % від загальної кількості дітей 6-17 років, що проживають в області. За аналогічний період 2007 року цей показник склав 41 %.

Для оздоровлення дітей широко використовувалась база дитячих санаторно-курортних закладів як на території нашої області, так і за її межами. Завдяки зусиллям підприємств та агропромислових комплексів міст і районів діти разом з батьками отримали можливість покращити стан свого здоров’я на туристичних базах, в пансіонатах і санаторіях, розташованих на узбережжі Чорного та Азовського морів. По лінії Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту діти нашої області влітку 2008 року відпочивали в  МДЦ “Артек” (АР Крим, 125 дітей), ДЦ «Молода гвардія»    (м. Одеса, 325 дітей).

Найбільша кількість дітей була охоплена заміським оздоровленням у містах: Луганську (31386 дітей, або 82,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку, що проживають у місті), Стаханові (5352 дитини (71,7 % ), Алчевську (6824 дитини, або 68,4 %), Свердловську (6636 дітей, або 63,7 %), у районах: Перевальському (4462 дитини, або 72,1 % від загальної кількості дітей шкільного віку, що проживають у районі), Лутугинському (4585 дітей, або 70,1 %), Кремінському (2961 дитина, або 66,5 %).

Влітку працювало 1045 дитячих оздоровчих закладів різних типів, або    106 % від запланованої кількості, з них:

-         41 заміський (у 2007 році – 41);

-         4 санаторного типу (у 2007 році – 2);

-         696 з денним перебуванням (у 2007 році – 655);

-         100 профільних (у 2007 році – 92);

-         186 комплексного типу (у 2007 році – 133);

-         10 праці і відпочинку (у 2007 році – 9);

-         8 для старшокласників (у 2007 році – 8).

Кількість заміських оздоровчих закладів у порівнянні з минулим роком збільшилась на 1 за рахунок організації на базі дитячого оздоровчого центру «Незабудка» Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації санаторного оздоровлення дітей.

Найбільша кількість дитячих оздоровчих закладів працювала у містах: Луганську (74), Свердловську (66), Красному Лучі (72), Ровеньках (48); Кремінському (62), Троїцькому (39), Сватівському (44) районах.

Проблема створення власної заміської бази не втратила своєї актуальності у м. Кіровську, Білокуракинському, Міловському, Новоайдарському, Станично-Луганському, Троїцькому районах. На цей час тільки у Слов’яносербському районі рішенням районної ради від 06.05.2008 року № 18/6 на баланс відділу освіти був прийнятий оздоровчий табір «Троянда», який раніше належав КП «Луганськтеплокомуненерго». Відновлення його роботи планується вже в наступному році.

Увага державних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування насамперед була зосереджена на забезпеченні першочергового оздоровлення дітей, які потребують найбільшої уваги та турботи з боку держави.

Так, влітку оздоровлено:

-         4686 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, або 100 % від загальної кількості дітей даної категорії та 100 % від запланованої кількості;

-         2895 дітей-інвалідів, або 63 % від загальної кількості дітей даної категорії та 118 % від запланованої кількості;

-         2303 дитини, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, або 82,3 % від загальної кількості дітей даної категорії та 100 % від запланованої кількості;

-         13394 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей, або 66,7 % від загальної кількості дітей даної категорії та 81 % від запланованої кількості;

-         232 дитини із сімей загиблих шахтарів, або 89,2 % від загальної кількості дітей даної категорії та 100 % від запланованої кількості;

-         56 дітей із сімей загиблих військовослужбовців та працівників управління МВС в Луганській області, або 98 % від загальної кількості дітей даної категорії та 100 % від запланованої кількості;

-         28907 дітей диспансерної групи, або 60,7 % від загальної кількості дітей даної категорії та 124 % від запланованої кількості;

-         21087 обдарованих і талановитих дітей, або 132 % від загальної кількості дітей даної категорії та 124 % від запланованої кількості дітей даної категорії.

Влітку було оздоровлено 1587 вихованців шкіл-інтернатів у дитячих оздоровчих закладах: «Сосновий» (25 дітей), «Лісова галявина» (77 дітей), «Золотий колос» (44 дитини) (об’єднання «Луганськсільгоспздравниця»), «Салют» (Попаснянська міська рада) (155 дітей), «Альянс» (230 дітей) (Сєвєродонецька міська рада), «Сонячний» (служба у справах дітей облдержадміністрації) (130 дітей), «Южний» (1587 дітей) (обласна рада), в санаторіях «Родіна» (14 дітей) (АР Крим), «Сонячний» (88 дітей), «Чайка» (141 дитина), «Гвоздика» (70 дітей), «Славутич» (154 дитини).

Особливу увагу також було приділено оздоровленню дітей диспансерної групи, для яких на базах центральних і районних лікарень та реабілітаційних центрів працювали дитячі оздоровчі заклади, зокрема,  у містах: Антрациті, Свердловську, Красному Лучі, Рубіжному, Новоайдарському, Антрацитівському, Троїцькому, Старобільському та ін. районах.

Проведено значну роботу щодо забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей з девіантною поведінкою, вихованців притулків для неповнолітніх. Із цією метою в Красному Лучі, Ровеньках, Брянці, Попаснянському, Кремінському та інших районах області працювали спеціалізовані оздоровчі заклади. Всього влітку оздоровлено 2225 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 117 групових заходів у дитячих оздоровчих закладах, надано 238 індивідуальних консультацій з питань запобігання захворюванню на ВІЛ/СНІД та соціально небезпечні хвороби, формування навичок здорового способу життя.

З метою поширення профорієнтаційної допомоги дітям Луганським обласним центром зайнятості в дитячих оздоровчих закладах області проводилися діагностичне ком’ютерне тестування дітей з наданням рекомендацій щодо вибору професії, заходи з циклів «Світ професій», «Я обираю професію» тощо. В цілому влітку такими заходами було охоплено 13898 дітей.

Протягом червня-серпня п. р. проведено екскурсійне обслуговування пришкільних оздоровчих закладів, виїзні лекції-екскурсії, міні-виставки, театрально-видовищні вистави та концертні програми для дітей, які відпочивали в оздоровчих закладах області.  

На особистому контролі заступника голови облдержадміністрації Заблоцького В.В. знаходяться питання виїзду організованих груп дітей на оздоровлення за кордон. Всього дозволи на виїзд були надані 9 групам, чисельність дітей в яких склала 57 осіб. Порушень в укладенні договорів, термінів повернення дітей в Україну, фактів недотримання зобов`язань щодо перебування дітей за кордоном не встановлено. 

Центральне місце в проведенні оздоровчої кампанії займала робота із забезпечення в дитячих таборах умов, безпечних для життя та здоров’я дітей. Санепідслужбами й органами пожежної безпеки, представниками обласного управління та структурних підрозділів із захисту прав споживачів міст і районів області регулярно забезпечувався нагляд за дитячими оздоровчими таборами різних типів.

У більшості оздоровчих закладів при підготовці були виконані усі основні заходи щодо забезпечення необхідного санепідблагополуччя. Їх виконання в середньому склало 97 %. Без узгодження з державною санепідеміологічною службою оздоровчі заклади не відкривалися. Тривалість однієї оздоровчої зміни в дитячих заміських закладах складала від 18 до 21 дня. Тривалість змін менше ніж 21 день здійснювалась в 26 заміських дитячих оздоровчих закладах, 21 день та більше – в 12. Всього влітку п.р. в заміських дитячих оздоровчих закладах було оздоровлено 28132 дитини.

Переважна більшість заміських таборів працювала у 3-4 зміни – 65 % (в 2007 році – 69 %). В одну зміну табори не працювали. Чотири табори працювали в дві зміни: «Супутник» шахти «Вергелівська» ДП «Луганськвугілля», «Ялинка» шахти «Міусинська» ДП «Донбасантрацит», «Лучистий» шахти ім. Газети «Ізвєстія» ДП «Донбасантрацит», «Зоря» обласного об’єднання «Луганськсільгоспдравниця».

У дитячих оздоровчих таборах влітку 2008 року було відзначено значне покращання організації і якості харчування.

Харчування дітей у всіх оздоровчих закладах здійснювалося за узгодженими із санепідслужбою меню та продуктовими наборами. У всіх заміських закладах було організоване п`ятиразове харчування, у санаторних – шестиразове. Вартість харчування у заміських оздоровчих закладах коливалась у межах 27-30 грн (у 2007 році – 18-22 грн), у таборах денного перебування середня вартість складала 8 грн (у 2007 році – 6 грн). Найнижча вартість харчування в Марківському районі – 5 грн, найвища – в пришкільних закладах Кремінського району – 10-12 грн, м. Брянки – 10 грн.

В оздоровчих закладах діяли бракеражні комісії, які контролювали норми закладання продукції, вихід страв, напоїв, технологічні процеси. Забезпечення продовольчими товарами здійснювалось своєчасно та безперебійно. Майже в усіх заміських оздоровчих закладах норми харчування виконувались. Масових отруєнь, епідускладнень у дитячих установах не зареєстровано. Випадків незадовільної роботи мереж водопостачання та каналізації, енергозабезпечення відмічено не було. За результатами перебування у таборах встановлено виражений оздоровчий ефект у 87,3 % дітей.

Медичне обслуговування дітей у заміських дитячих оздоровчих закладах здійснювалося згідно зі штатним розписом. В усіх таборах денного перебування – медпрацівниками, які мають досвід роботи. Медична документація була заведена в повному обсязі, медикаменти придбані за встановленим переліком.

Разом з тим в організації літньої оздоровчої кампанії мали місце певні недоліки. За порушення Закону України “Про забезпечення санепідблагополуччя населення” на відповідальних осіб було накладено 256 штрафів (у 2007 році – 266), винесено 6 постанов про тимчасове припинення експлуатації оздоровчих закладів (у 2007 році – 16), усунуто від роботи 199 осіб (у 2007 році – 125).

В 63 з 319 перевірених Головним Луганським обласним управлінням у справах захисту прав споживачів та його структурними підрозділами   дитячих оздоровчих таборах встановлені порушення, як то: відсутність документів, що підтверджують якість та безпеку продтоварів; відсутність доступної, необхідної, своєчасної та достовірної інформації про товар, який використовується при приготуванні їжі; реалізація продукції, що не відповідає вимогам нормативних документів. За результатами перевірок до адмінвідповідальності притягнуто 54 особи на суму 5,75 тис. грн. До суб’єктів господарської діяльності застосовані фінансові санкції на суму    8,02 тис. грн.

За інформацією Головного управління МНС України в Луганській області у 2008 році пожеж і загорянь у місцях відпочинку дітей на території області допущено не було. Аналіз стану дитячих оздоровчих закладів свідчить про те, що в цілому рівень протипожежного захисту більшості закладів задовільний, керівниками вживаються заходи щодо приведення оздоровчих закладів у належний протипожежний стан. Без узгодження з територіальними органами держпожнагляду в експлуатацію не приймався жоден табір. У той же час в ДОТ «Дружба» шахти «Білорічинської» Лутугинського району та ДОТ «Дружба» Станично-Луганського району (ПП Снєгирьов Д.В.) не виконувалися протипожежні заходи як капітального, так і режимного характеру, які не потребують значних фінансових затрат. Головним управлінням МНС України в Луганській області прийнято рішення про заборону подальшої експлуатації 2 будівель ДОТ «Дружба» Лутугинського району та 10 будівель ДОТ «Дружба» Станично-Луганського району до повного усунення всіх недоліків.

З метою регулярного висвітлення ходу літньої оздоровчої кампанії в засобах масової інформації області проведено широку інформаційно-роз’яснювальну роботу. Протягом літа оприлюднено понад 400 матеріалів із зазначеної тематики, в ефірі провідних телерадіокомпаній підготовлено близько 100 теле- та радіо сюжетів, програм про хід літньої оздоровчої кампанії.

На засіданні обласної Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і молоді, яке відбулося 06.11.2008, проаналізовано роботу місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, профспілкових органів, підприємств та установ з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей і молоді та відповідно до Положення про конкурс-огляд на кращу організацію літньої оздоровчої кампанії підбиті його підсумки. Переможцями визнано:

1.     Серед виконкомів міських рад, райдержадміністрацій:

- виконком Свердловської міської ради (голова – Шмальц О.І.);

- виконком Краснодонської міської ради (голова – Баклагов Ю.Б.);

- виконком Луганської міської ради (голова – Кравченко С.І.);

- Кремінську райдержадміністрацію (т. в. о. голови –          Прокопенко Ю.О.);

- Лутугинську райдержадміністрацію (перший заступник голови – Башков М.І.);

- Троїцьку райдержадміністрацію (голова – Круподеря С.М.).

2.     Серед профспілкових організацій:

- обласну організацію профспілки робітників агропромислового комплексу (голова – Білоусов М.М.);

- обласну організацію профспілки робітників освіти та науки (голова – Соркін Г.М.);

- обласну організацію профспілки робітників хімічної і нафтехімічної промисловості (голова – Кравченко В.Г.);

- Антрацитівську територіальну організацію профспілки робітників вугільної промисловості (голова – Лущик П.М.);

- Ровеньківську територіальну організацію профспілки робітників вугільної промисловості (голова – Полухін М.Я.);

- Свердловську територіальну організацію профспілки робітників вугільної промисловості (голова – Рогочий В.А.);

- об’єднану профспілку робітників м. Луганська (голова –     Гавриленко В.О.).

3.     Серед дитячих оздоровчих закладів:

- дитячий оздоровчий центр «Казка» Луганського МКП «Теплокомуненерго» (начальник – Потапова Т.І.);

- дитячий оздоровчий табір ім. Гагаріна ВАТ «Алчевський металлургійний комбінат» (начальник – Хакало І.М.);

- дитячий оздоровчий центр «Королівські скелі» ДП «Свердловантрацит» (начальник – Гуров І.В.);

- пришкільний табір «Їжачки» Антрацитівської ЗОШ № 4 I-II ст. (начальник – Романенко Н.М.);

- пришкільний табір «Місто майстрів» Краснодонської ЗОШ № 4  I-III ст. (начальник – Могилевська Ю.В.);

- пришкільний табір «Улибка» Луганської ЗОШ № 51 (начальник табору – Кірєєва І.О.);

- пришкільний табір «Весела сімейка» Рубіжанської школи № 10 (начальник табору – Коломайко Н.А.);

- пришкільний табір «Сонечко» Ровеньківської ЗОШ № 5 (начальник табору – Казачинська Л.В.);

- пришкільний табір «Промінчики» Сєвєродонецької ЗОШ № 12 (начальник табору – Мірошнікова О.Б.);

- пришкільний табір «Сонечко» Стахановської ЗОШ № 9 ім. О.Стаханова (начальник табору – Ткаченко Л.О.);

- пришкільний табір «Ластівка» Бобриківської ЗОШ ім. В.Татаренка, Антрацитівський район (начальник табору – Семенко Н.М.);

- пришкільний табір «Сполох» Біловодської ЗОШ I-III ст. (начальник табору – Макаренко Т.В.);

- пришкільний табір «Сполох» Попаснянської ЗОШ № 25 I-III ст. (начальник табору – Третевич К.П.);

- наметовий табір «Еко-горизонт» Сватівського відділу освіти (директор – Ковчуг О.К.);

- профільний пересувний наметовий заклад «Водник» Центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, м. Рубіжне (начальник – Тарасенко І.М.);

- табірне об’єднання «Літо» навчально-виховного комплексу початкової школи та гімназії м. Кремінної (директор закладу – Кукуяшна Є.І.);

- Луганський обласний дитячий санаторний центр «Незабудка» (директор центру – Шабанов О.В.).

На підставі вищевикладеного пропоную:

- затвердити підсумки огляду відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації;

- міським і районним координаційним радам з питань відпочинку та оздоровлення дітей і молоді врахувати при організації та проведенні чергової оздоровчої кампанії як позитивний досвід, так і недоліки, що мали місце у 2008 році.

 
Заступник голови – керівник
апарату облдержадміністрації                                                                                             С.Г.ТИХОНОВСЬКИЙ