ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 29 травня 2009 року № 560

Про видачу ліцензії та її копії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами і агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) фізичній особі-підприємцю Ільїновій Г.О.

 

         Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698:
 
1. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації (Хворостяненко С.І.) видати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами і агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) фізичній особі-підприємцю Ільїновій Г.О. (ідентифікаційний код фізичної особи – підприємця 1960514266, місце проживання: 93710, Луганська область, Слов’яносербський район, с. Трьохізбенка, пров. Донецький, буд. 6 кв. 2) та її копію за адресою: 91011, Луганськ,   вул. Челюскінців, буд 1.
 
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ольшанського О.П.
 
 
 
Голова обласної
держадміністрації                                                                                                                              О.М.АНТІПОВ