Прес-центр24 квітня 2018, 11:04

Курс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для малих міст та ОТГ. Заявки приймаються до 10 травня

Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України.
Мета програми «Академія культурного лідера» — вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка прагне працювати в органах місцевого самоврядування галузі культури та креативному секторі із використанням сучасних механізмів та кращих практик ЄС.
Тривалість курсу: з травня 2018 року до травня 2019-го.
Теми навчальних модулів:
Модуль 1 «Соціальні зміни та роль культурної роботи»;
Модуль 2 «Культурне управління 1: розробка стратегії»;
Модуль 3 «Культурне управління 2: Оперативне впровадження»;
Модуль 4 «Поточні теми розвитку культури»;
Модуль 5 «Завершення, зворотній зв'язок та сертифікація».
В ході навчання кожен учасник розроблятиме програму розвитку культурної політики та галузі культури його міста чи ОТГ. У разі виконання всіх навчальних вимог та захисту програми розвитку учасник отримає сертифікат Міністерства культури України.

Учасники будуть розділені на чотири кластери.

Склад груп:
Кожна група складатиметься з 25 осіб, які будуть відібрані шляхом відкритого конкурсу. Кожен учасник має взяти участь у всіх п’яти модулях, про що буде підписано відповідну угоду.
Хто може брати участь у конкурсі: працівники галузі культури (органу місцевого самоврядування або закладу культури), які мають досвід реалізації проектів соціально-культурного характеру, мріють змінити власне місто/ОТГ.
Необхідною умовою участі в Академії є відвідування 5 модулів навчання.
Відбірковий етап здійснюється виключно в електронній формі — кандидати на участь в Академії мають надіслати електронною поштою на адресу icultur@ukr.net не пізніше 17:00 за київським часом 10 травня 2018 року

Більше за посиланням

 

Джерело: Асоціація міст України