Прес-центр14 квітня 2017, 13:04

13 медалей привезли наші дзюдоїсти з відкритої першості Донецької області

У місті Лиман (Донецька область) відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, до 15 років та до 14 років.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 16 команд Донецької та Луганської областей.

На чемпіонаті Луганщину представляли 20 спортсменів з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк. За результатами запеклої боротьби луганчани завоювали 13 медалей: 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Так, переможцями серед спортсменів до 16 років стали: Поліна Саленко (вагова категорія до 57 кг); серед спортсменів до 14 років: Аліна Лащініна (в/к 36 кг), Михайло Холод (в/к 38 кг), Гліб Дубіна (в/к 46 кг), Максим Величко (в/к 50 кг), Ілля Щербак (в/к 55 кг).

Срібло змагань у віковій категорії до 16 років вибороли: Вікторія Смалій (в/к 57 кг), Данило Мороз (в/к 81 кг); серед спортсменів до 15 років срібло у Валерії Трущ ( в/к 57 кг); серед дзюдоїстів до 14 років друге місце у Максима Мельничеко (в/к 38 кг).

Бронзу змагань у віковій категорії до 16 років завоювала Аліна Мірошніченко (в\к 57 кг); у віковій категорії до 15 років ІІІ місце у Поліни Оніщенко (в/к 57 кг), а серед спортсменів до 14 років бронзову медаль виборола Рената Корякіна (в/к 57 кг).