Прес-центр28 жовтня 2019, 12:10

Буду робити усе можливе, щоб у наступному році Луганська область стала величезним будівельним майданчиком, – Сергій Гайдай

Сьогодні, 28 жовтня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай зустрівся із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Крім того, у форматі відеозв’язку до заходу долучилися керівники районів області.

Звертаючись до учасників зустрічі, Сергій Гайдай акцентував на відповідальності усієї обласної влади за сьогодення та майбутнє регіону: «Наголошую, моя політика – це розвиток економіки області. Якщо людина, яка є представником іншої політичної сили, запропонує проєкт, що спрямований саме на це, – отримає підтримку. Головне – працювати  заради людей».

Голова облдержадміністрації зауважив, поки депутати з’ясовують стосунки – страждають пересічні громадяни. Саме тому військово-цивільна адміністрація є дієвим механізмом, де мають прийматися важливі рішення, за які потрібно відповідати.

«Луганщина – це дуже складний регіон. На мою думку, найважчий в Україні. Так склалося, що в області є брак коштів на реалізацію проєктів розвитку. Я упевнений, що завдяки співробітництву з Президентом України Володимиром Зеленським  акценти у відновлені області буде змінено», – сказав Сергій Гайдай.

Він розповів присутнім, що у нього є домовленості з українськими бізнесменами, які бажають інвестувати в розвиток України та Луганщини.

«Буду робити усе можливе, щоб у наступному році Луганська область стала величезним будівельним майданчиком», – підбив підсумки наради очільник Луганщини.