Прес-центр4 серпня 2021, 16:08

Чотири лікарні Луганщини будуть переобладнуватися за рахунок коштів Уряду Німеччини

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь у підписанні рамкової угоди між чотирма представниками лікарень області та німецьким банком KfW за підтримки Уряду Німеччини.

У вітальному слові очільник ОДА наголосив: «Ми щиро раді кожній допомозі, що надається нашими партнерами, а тим більше реалізації чотирьох проєктів. До того ж ці проєкти покликані зробити життя та роботу для наших лікарів в умовах пандемії легше, а хворим – комфортні умови перебування у медзакладах».

Міжнародними партнерами планується істотно покращити спроможності закладів первинної і вторинної медичної допомоги протидіяти COVID-19 та наслідкам пандемії шляхом енергоефективного оновлення приміщень, постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників закладів.

Термін впровадження проєкту триватиме протягом 2021-2024 років, Розмір гранту становитиме 13,1 млн євро. Проєкт реалізовуватиметься у Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Станом на 2 серпня 2021 від Луганської області обрано чотирьох переможців у конкурсному відборі. Ними стали КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня», друга амбулаторія КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Сєвєродонецьку, кардіоневрологічне відділення КНП «Старобільська багатопрофільна лікарня», перша та друга амбулаторії КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Рубіжному.