Прес-центр26 вересня 2017, 12:09

Чотири медалі привезли наші важкоатлети зі всеукраїнських змагань

У Львові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, у якому взяли участь понад 200 спортсменів з різних областей. Зокрема, Луганщину представляли 5 дівчат та 7 хлопців.

За результатами змагань наші спортсмени посіли третє загальнокомандне місце серед чоловіків та завоювали низку медалей в особистому заліку.

Так, Артур Тютюнник у своїй ваговій категорії 56 кг став бронзовим призером з сумою двоборства 214 кг.

У ваговій категорії 69 кг наші спортсмени завоювали одразу два місця: золото у Олексія Шкурського (сума двоборства 285 кг) та срібло у Віталія Сергєєва (сума 273 кг). Крім того, до п’ятірки кращих у ваговій категорії 105 кг (сума 381 кг) увійшов Богдан Бурячек.

Серед жінок срібло у ваговій категорії 90 кг виборола Анастасія Шишанова з сумою двоборства 230 кг.

Тренують наших спортсменів Костянтин Селіванов, Олександр Бурячек та Володимир Самардак.

Вітаємо луганських важкоатлетів та їх тренерів!