Прес-центр17 грудня 2019, 15:12

Делегації Луганської області ознайомилась з надсучасними методиками IT-освіти у Харкові

У рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Сходу України» делегація Луганської області відвідала Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет» і UNIT.City Kharkiv (м. Харків).

До складу делегації увійшли представники облдержадміністрації, Проєкту USAID, Сєвєродонецької міської ради, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, IT сектору регіону.

Мета поїздки – знайомство з UNIT.City Kharkiv, а саме з UNIT Factory – платформи освітніх проєктів, що сприяє інноваційному розвитку України через підготовку професійних IT-кадрів.

Зараз в Україні платформа функціонує у двох кампусах – київському та харківському. І якщо в Києві UNIT Factory – це приватний навчальний заклад, то в Харкові до процесу залучено Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», і надсучасні методики IT-освіти вдало введено в класичний навчальний процес з метою осучаснення, підвищення мотивації та конкурентоспроможності студентів на ринку праці.

Студенти UNIT Factory навчаються за інноваційною методикою Challenge-Based Learning за принципом peer-to-peer. Протягом навчання вирішують завдання реальних компаній. Враховуючи той факт, що в розробці інноваційної програми беруть участь менеджери провідних IT-компаній України та світу, тому такі випускники мають великий попит на ринку праці.

UNIT.City Kharkiv – це екосистема, де буде створено клуб компаній резидентів, дружню спільноту успішних підприємців, що посилюють один одного, де відбуватимуться регулярні заходи i тематичні зустрічі, що об’єднують бізнеси, таланти, експертів та прискорюють зростання співробітників, також там будуть представлені якісні інструменти кооперації та посилення бізнесу.