Прес-центр2 лютого 2018, 15:02

09 лютого 2018 року о 10:00 у приміщенні Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відбудеться засідання колегії управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації

09 лютого 2018 року о 1000 у приміщенні Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59, зала засідань, 4-й поверх) за участі голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г. відбудеться засідання колегії управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації (далі – колегія управління).

          До порядку денного засідання колегії управління включено питання:

  1. Річний звіт начальника управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації «Про підсумки роботи сфери культури області за 2017 рік та перспективи розвитку на 2018 рік».
  2. Про підготовку та проведення щорічного відкритого обласного фестивалю «Луганщина – це Україна!» (відзначення 80-річниці від Дня утворення Луганської області).
  3. Про внесення змін до обласної програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2016-2018 роки.
  4. Про внесення змін до Регіональної програми розвитку української мови, культури та національної свідомості громадян України на території Луганської області на 2016-2018 роки.
  5. Про стан бібліотечних фондів ЦБС області, підконтрольної українській владі території (створення ЦБС ОТГ, розмежування фондів районних ЦБС з ЦБС ОТГ, поповнення україномовними виданнями, проблеми, виклики, організаційні заходи).
  6. Про оптимізацію мережі клубних закладів області: проблеми, досвід.
  7. Про попередні підсумки проведення моніторингу стану та тенденцій соціально-економічного розвитку сфери культури Луганської області у сільській місцевості.
  8. Про підсумки опалювального сезону у сфері культури області.
  9. Про підготовку та проведення щорічного місячника та інвентаризації об’єктів культурної спадщини у Луганській області.
  10. Про стан дотримання чинного законодавства щодо затвердження базової мережі закладів культури районів, міст та ОТГ у зв’язку з передачею закладів культури у комунальну власність новостворених об’єднаних територіальних громад.

Для участі у засіданні колегії управління запрошено: керівників обласних закладів культури, заступників голів з гуманітарних питань та начальників відділів культури райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голів громадських організацій у сфері культури.