Прес-центр27 травня 2017, 11:05

4 червня Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом відомого американського диригента Вінстона Фогеля

Вінстон дан Фогель - випускник Тель-Авівської музичної академії по класу фортепіано і диригування. Учень Маркевича, Феррери, Лерта, Бамбергера, Фурне і Мореля. Володар дипломів Джульярдскої Школи Музики і музичного коледжу Маннес у Нью-Йорку, Лауреат 1-ї премії Міжнародного конкурсу Малко в Данії, переможець конкурсів Santa Cecility (Рим), Centelly (Мілан), Citta di Sorento (Італія).

Маестро Фогель, відомий як динамічний диригент і оригінальний інтерпретатор, диригує симфонічними оркестрами, операми, балетами і хорами по всьому світу. Випустив три диска італійської, американської та швейцарської музики. Він засновник, президент і художній керівник Opera USA, а також художній керівник спілки «Mastodon». В останні роки маестро активно працює в країнах Європи.

У цей вечір під керівництвом американського диригента оркестр виконає сюїту Г.Ф. Генделя - «Музика на воді», а саме її знамениту редакцію від ірландського композитора Г. Харті. Вона значно відрізняється від оригіналу, в першу чергу, введенням нових інструментів і свіжістю звучання.

Фантазія для симфонічного оркестру М.П. Мусоргського «Ніч на Лисій горі» влаштує справжній шабаш на концерті. Вона відрізняється притаманною їй містичністю. Як каже сам композитор: « Тон твору гарячий і безладний… Іванову Ніч я написав дуже скоро. Ніч не спав і закінчив роботу якраз напередодні Іванова дня, — так і кипіло щось в мені, просто не знав, що зі мною коїться, тобто знав, та цього не потрібно знати, а то зазнається. "

Також у програмі можна буде почути творчість інших відомих композиторів: іспанського композитора і піаніста, одного з найбільш помітних діячів іспанської музичної культури кінця XIX - початку XX століть Енріке Гранадоса, а саме його відомі «Три іспанські танці», а також датського органіста, скрипаля і диригента, найбільшого датського композитора XIX століття Нільса Гаде і його Симфонію № 8, сі мінор. У кожному з представлених творів відчувається душа, своя сильна історія, свій характер.

Містичні та гарячі, веселі та запальні, пристрасні та величаві мелодії звучатимуть у великій концертній програмі Академічного симфонічного оркестру у найчарівніший вечір на початку довгоочікуваного літа.

Чекаємо на вас 4 червня о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва.

Диригент – Вінстон Фогель /США/

Квитки можна придбати:
30.05.2017 по 02.06.2017 час - з 12.00 до 17.00
03.04.2017 час – з 12.00 до 15.00
04.06.2017 час – з 16.00 до 18.00
Ціна квитків – 60, 70 грн

Довідки та замовлення квитків з 12.00 до 17.00
за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55