Прес-центр21 червня 2017, 13:06

У Білогорівці Луганської області понад половина жителів користуються супутниковим і цифровим телебаченням

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Білогорівської селищної ради прифронтового Попаснянського району Луганської області.

Людмила Скуратова, діловод селищної ради, розповідає, що в них немає проблем з українським телебаченням: «На так звану польську антену люди ловлять і «1+1», і ТРК «Україна», й «Інтер», і «UA:Перший», і «СТБ», і місцеві «ЛОТ» та «ІРТА». А ті, хто хоче більше каналів, - ставлять супутникові антени чи приймачі Т2. І таких у селищі більше половини...».

У зв'язку з підписанням Президентом Закону, що запровадив на телебаченні мовні квоти - не менше 75% української мови, Моніторингова місія МІП провела експрес-опитування щодо ставлення до такого введення.

Радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, повідомляє, що переважна більшість людей вважає, що мова мовлення не має суттєвого значення. «Були такі, хто категорично проти, але їх меншість, навіть у порівнянні з тими, хто активно підтримує українізацію телебачення», - розповів Бригинець.

 

http://mip.gov.ua/news/1846.html