Прес-центр27 березня 2017, 16:03

Бізнес-форум української діаспори

Перший Бізнес-Форум української діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться 18-19 травня 2017 року в Україні, в місті Києві, (приміщення Палати, вул. Велика Житомирська, 33), який пройде під гаслом “Українці світу – для України”.

Цей захід заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України  та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України  та світового українства.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання , за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть Президент України Петро Порошенко та Прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, в тому числі і кошти українських трудових мігрантів та діаспори, запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Більш детальна інформація за посиланням: http://businessdiaspora.com.ua/uk/

Реєстрація учасників

Для реєстрації у Бізнес-Форумі перейдіть за посиланням

https://www.formpl.us/form/5520025744048128

Організаційний внесок за участь у Бізнес-Форумі української діаспори становить суму еквівалентну 250$ або 230 €

 

Контакти

Українська Всесвітня Координаційна Рада

м.Київ, вул. Антоновича, 3 Б, тел. 287-22-41, e-mail: uvkr.org@gmail.com

Торгово-промислова палата України

м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

тел. 272-29-11, e-mail: ucci@ucci.org.ua