Прес-центр7 липня 2017, 14:07

ФРАНЧАЙЗИНГ – ЯК ОДИН ІЗ ДІЄВИХ ІНСТРУМЕНТІВ РОЗВИТКУ МСБ»

Запрошуємо до участі в бізнес конференції «Франчайзинг – як один із дієвих інструментів розвитку МСБ», що відбудеться в Дніпрі
18 липня 2017 року в приміщенні Культурно-ділового центру «Менора», Менора Роял Клаб (Будинок Пчолкіна, вхід з пл. Успенської, 5, колишня пл. Д. Бідного, 5).

Захід організовано Центром підтримки бізнесу у м. Дніпро, створеним в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

В рамках конференції експерти та представники успішних працюючих бізнесів обговорюватимуть наступні питання:

- Франчайзинг: поняття, термінологія, переваги і недоліки. Поточні тренди, тенденції та перспективи розвитку франчайзингу в Україні.

- Створення власної франшизи. Франчайзинг для початківців і потенційних франчайзерів. Готовність бізнесу і його власника до створення франшизи.

- Основи франчайзингової стратегії. Покроковий алгоритм створення франшизи «від А до Я». Маркетингова стратегія франшизи на поточний момент і в перспективі. Продажі франшизи. До чого треба бути готовим, продаючи власну франшизу?

- Інструменти просування франшизи в сучасних економічних та інформаційних умовах. Франчайзингова мережа, як інструмент створення стабільного бізнесу. Управління, контроль і розвиток. Основні помилки, яких припускаються франчайзером при роботі з франчайзі.

-  Купівля існуючої франшизи. Мотиви, якими керується підприємець, починаючи бізнес по франшизі. Вибір франшизи: як вибрати правильну франшизу і не зробити помилку, оцінка перспективності франшизи. Процес переговорів з франчайзером. Договір на покупку франшизи – основа відповідальності. Запуск франчайзингового об'єкта: вартість – якість – швидкість.

В якості успішних кейсів учасникам будуть продемонстровані приклади уже діючих в Україні франчайзингових проектів.

Також в рамках заходу відбудеться презентація інструментів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для розвитку МСБ в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Участь в конференції є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням: www.goo.gl/UTDXD7.

Довідки та консультації за тел.: (056)374-94-12 (09, 13),
e-mail: bsc@dcci.org.ua, Центр підтримки бізнесу м. Дніпро.