Прес-центр25 жовтня 2017, 15:10

Грантова програма науково-технічного підприємництва

CRDF Global запрошує технологічних підприємців взяти участь у онлайн-тренінгах та конкурсі в межах програми STEP 2017 -“Virtual Incubation Program” (VIP), метою якої є підтримка стартапів, що займаються розробкою продуктів та послуг у наступних секторах (не обмежуючись перерахованими): Захист інформації та Кібербезпека, Екологічно чиста енергія, Робототехніка, IoT та BigData. Проведення STEP в Україні здійснюється щорічно завдяки грантам Держдепартаменту США.

Мета програми

Підтримка розвитку наукомісткої ринкової економіки України шляхом стимулювання інноваційної діяльності та технологічного підприємництва.

Партнери програми

Харківський IT-кластер, Науковий парк Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, IHub, Харківська інноваційна платформа, Дім роботів.

Дедлайн – 10 листопада 2017 року

Анкета

Учасники 

Стартапи на ранній стадії розвитку, в яких лідери і члени команди є громадянами України або мають статус легального резидента України.

Учасники програми будуть мати можливість пройти онлайн-навчання, отримати допомогу ментора та взяти участь у фінальному конкурсі. Переможці фінального конкурсу мають можливість отримати гранти:
– Один “Go-to-Market” грант до $3,000
– Один “Startup-Idea-Validation” грант до $1,000

ДЖЕРЕЛО