Прес-центр2 березня 2017, 09:03

Iran Food and Hospitality Expo (23-26 травня 2017 року, м. Тегеран, Іран).

Інформуємо, що Торгово-промислова палата України організовує колективний стенд українських виробників і запрошує українських експортерів прийняти участь у виставці Iran Food and Hospitality Expo, яка відбудеться 23- 26 травня 2017 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран).

Food and Hospitality Expo представляє ідеальну платформу підприємцям  для  розвитку нових напрямків бізнесу іранським і зарубіжним експортерам, можливість знайти нових партнерів і відкрити перспективні товарні ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Іран є вісімнадцятою економікою у світі за обсягом національного виробництва. Нещодавно з країни були зняті санкції та країна активно повертається на світові ринки, зростає торгівля та закупки імпортних товарів.

На сьогодні ринок Ірану розглядається багатьма країнами як один із самих перспективних в регіоні, враховуючи зростання обсягів експорту нафтопродуктів з Ірану та повернення на ринки капіталу українські експортери матимуть нові можливості по збуту своєї продукції.

На виставці буде представлено обладнання для  напоїв, розливу, рослини, харчові добавки, харчове обладнання, упаковки харчових продуктів, машини харчові, м'ясопереробні машини, пакувальні, пакувальні матеріали, холодильне обладнання, холодильні агрегати, спеції, системи зберігання, транспортні системи.

Участь українських компаній у зазначеному заході сприятиме подальшому розвитку торговельно-економічного співробітництва між підприємницькими колами України та Ірану, створенню сприятливих умов для виходу наших підприємств на східні ринки.

Під час виставки, для учасників експозиції, будуть організовані зустрічі в ТПП Ірану з метою ознайомлення з умовами роботи на ринку Ірану та з Посольством України в Ісламській Республіці Іран.

У разі зацікавленості щодо участі у вищезазначеному заході просимо  звертатися до відділу зовнішніх зв'язків та інвестицій УЗЕЗ
Дніпропетровської ТПП за тел.: (056) 374-94-12 (10, 09) або направити заповнену Анкету (додається) на електронну адресу: mes@dcci.org.ua, mesdcci@gmail.com.

Пропонуються додаткові послуги щодо організації програми перельоту та перебування під час проведення виставки по спеціальним груповим тарифам.

Завантажити анкету учасника можна за посиланням: http://cci.dp.ua/tl_files/data/files/News/Anketa_Iran.doc.

 

*- для підготовки матеріалу використана інформація сайту Дніпропетровської ТПП.