Прес-центр6 лютого 2017, 11:02

Міжнародна організаця з міграції (МОМ) реалізує Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) реалізує Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом. Цей Проект триватиме з січня 2017 до липня 2018 року.

 

МОМ є провідною міжнародною організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.

Основна мета Проекту полягає у задоволенні потреб ВПО у відновленні та інтеграції, сприянні соціальній стабілізації та зміцненні довіри до уряду і суспільству. Основними завданнями проекту є:

Підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах;
Сприяння примиренню;
Зміцнення довіри та соціальної згуртованості в громадах в пост конфліктних територіях;
Розширення засобів існування для ВПО;
Зміцнення потенціалу українських урядових установ для системи реєстрації ВПО.

В рамках Проекту оголошується конкурс для громад, зацікавлених в участі, з метою покращення взаємодії між членами громади та ВПО. Проект соціального згуртування запланований до впровадження у 12 областях країни. Однією з попередньо обраних областей є Луганська область. У кожній громаді МОМ буде проводитиме тренінги з розвитку громад, після яких громада буде реалізовувати проект.

В усіх громадах МОМ буде забезпечувати рівноцінну участь приймаючої громади та ВПО, чоловіків і жінок, залучення різних членів громади, включаючи національні меншини і соціально уразливі групи населення.

 

Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: http://iom.org.ua/en/konkurs-diya-gromada-zacikaviennih-v-uchasti-u-proe....

Уразі виникнення будь-яких додаткових запитань, звертатися до контактної особи від МОМ – Анни Єрьоміної (тел.: 044 5685051, адреса електронної пошти: aeremina@iom.int).