Прес-центр5 червня 2018, 14:06

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСБ 2018

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та проектом FORBIZ EU4Business проводить 2-ий щорічний «Національний Форум розвитку МСБ 2018». Цей захід збере під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, Уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Долучайтесь до Форуму та знайомтесь з міжнародними проектами підтримки МСБ та фінансовими установами, а також обговорюйте з експертами перспективи вашого бізнесу та існуючі можливості для підтримки його зростання! Отримуйте інформацію про європейські інструменти та механізми розвитку бізнесу, а також дізнавайтесь про ефективні фінансові інструменти для МСБ від банківського сектору з інформаційно-консультативних стендів. Беріть участь у пленарних дискусіях, сесіях та різноманітних семінарах, де в якості спікерів виступатимуть провідні фахівці та експерти МСБ, які під час обговорення нададуть свої рекомендації і поради, а також поділяться своїм досвідом у створенні успішних бізнес-моделей. Участь у Форумі надасть вам можливість напрацювати мережу унікальних професійних контактів та збільшити ваші шанси на розвиток успішного бізнесу.

Форум відповідатиме вектору, затвердженому Стратегією розвитку МСП, та духу нової економічної політики Уряду. Сучасна економічна політика України є більш орієнтованою на МСБ, та за постійної підтримки міжнародної спільноти та фінансових установ в середині країни надає новий імпульс посиленню ролі МСБ та зростанню підприємницького потенціалу в країні. Шляхом поширення кращих міжнародних практик та рішень стосовно поточних викликів учасники «Національного Форуму розвитку МСБ 2018» розглянуть як посилити політику підтримки та програми розвитку підприємництва за допомогою покращення координації між ключовими зацікавленими сторонами з метою стимулювання динамічного та процвітаючого сектору МСБ в країні. Форум відбудеться в рамках Європейського тижня МСБ – загальноєвропейської кампанії, спрямованої на розвиток підприємництва в Європі.

Додаткова інформація за телефоном +380 44 586-40-67 (Проектний офіс ТПП України)