Прес-центр10 липня 2018, 14:07

Оновлення електронної версії Каталогу компаній Луганської області

Департамент із задоволенням презентує Вам оновлений електронний Каталог компаній Луганської області, переглянути і завантажити який, можна перейшовши за посиланням: http://loga.gov.ua/sites/default/files/collections/katalog_onovleniy.pdf

Каталог було доповнено 41 компанією Луганщини, з-поміж яких ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «СЗХНО», ТОВ «Сєвєродонецькі металеві вироби та конструкції», ТОВ "Промисловий трикутник", ТОВ Фірма «Кріогенсервіс», ТОВ «Ялинкові прикраси», ТДВ «Лисичанський желатиновий завод», База відпочинку «Гражда», ТОВ «КДЦ «Фармбіотест», СФГ «Пролісок, СФГ «Каштан», ТОВ «М-СПЕКТР», ТОВ «Великоцьке», ПП «Юран» та інші. Тож, наразі до каталогу увійшло 189 компаній, які були для зручності розподілені за місцем знаходження.

Каталог може стати в нагоді підприємцям для пошуку партнерів, нових ринків збуту продукції, а також буде корисним для населення. Це електронне видання містить актуальну інформацію, контактні дані провідних представників малого та середнього бізнесу міст та районів. Тут ви знайдете промислові та науково-виробничі підприємства, фермерські господарства, кінні заводи, тваринницькі комплекси, агрофірми, хлібозаводи, молокозаводи, масло-екстракційні підприємства, магазини, торгові центри, громадські організації, агенції місцевого розвитку, спілки споживчих товариств, кредитні спілки, редакції газет, кафе, готельні комплекси, бази відпочинку, заклади оздоровлення, дитячі позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, туристичні агенції, фізкультурно-спортивні комплекси, музеї, лісомисливські господарства, кар’єри тощо.

Даний продукт розповсюджується Департаментом серед дипломатичних установ, у торгово-промислових палатах та серед потенційно зацікавлених осіб.

Якщо Ваша компанія хоче презентувати себе на сторінках каталогу, просимо звертатись до працівників Департаменту за тел. (06452) 2-30-35 або на електронну скриньку depzz.zapyt@loga.gov.ua, які завжди готові надати Вам вичерпну інформацію з цього питання. Участь для підприємств Луганщини безкоштовна.

Сподіваємось, що видання буде не тільки важливим джерелом інформації для населення та бізнесу, але й дозволить покращити імідж Луганської області як привабливого та стратегічно важливого партнера для бізнесу на внутрішньому та міжнародному рівнях.