Прес-центр29 травня 2018, 17:05

Павло Клімкін перебуває з робочим візитом у Нью-Йорку

28-29 травня 2018 року  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває з  робочим візитом у Нью-Йорку з метою участі у брифінгу Ради Безпеки ООН, у ході якого обговорюватиметься ситуація, що склалася внаслідок російської агресії проти України, і шляхи врегулювання конфлікту.

Захід відбудеться під головуванням Міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича. У засіданні очікується участь заступника Генсекретаря з політичних питань Розмарі Ді Карло, помічника заступника Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступника Координатора з надзвичайної допомоги Урсули Мюллер, Глави СММ ОБСЄ в Україні Ертурула Апакана.

Участь Міністра у засіданні стане черговою нагодою для привернення уваги членів РБ та міжнародного співтовариства в цілому до російської агресії проти України та порушень з боку РФ міжнародного гуманітарного права і прав людини.

Під час перебування у Нью-Йорку планується низка зустрічей Міністра закордонних справ України П.Клімкіна з іноземними партнерами та керівництвом ООН.

Глава зовнішньополітичного відомства України також візьме участь у церемонії покладання квітів біля меморіалу загиблим «блакитним шоломам» ООН.