Прес-центр26 липня 2017, 09:07

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ СЕРЕДНЬОГО І МАЛОГО БІЗНЕСУ

21-22 вересня 2017 року в ТПП України відбудеться Перший Українсько-Китайський форум середнього і малого бізнесу. Темою форуму є спільне будівництво «Економічного пояса Шовкового шляху», створення нового механізму взаємовигідного співробітництва. Під час його проведення представниками урядів України і Китаю, експертами і підприємцями будуть проведені тематичні презентації, а також спільне обговорення, яким чином найкраще в майбутньому розширювати і поглиблювати економічне співробітництво двох країн в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях».

У рамках форуму відбудеться 5 круглих столів, присвячених українсько-китайському співробітництву в сфері енергоресурсів та інноваційних технологій, сільського господарства, медицини та освіти, туризму та ЗМІ.

Уряд Китаю приділяє велику увагу українсько-китайським відносинам і економічному співробітництву між нашими державами. Протягом багатьох років Україна і Китай підтримують співпрацю в галузі економіки, торгівлі, технологічного обміну й інших сферах на хорошому рівні. Корпораціями China National Building Materials Group Corporation (CNBM), зерновою корпорацією COFCO, телекомунікаційною компанією Huawei та іншими ведеться активна інвестиційна діяльність. За поточними підрахунками, інвестиції Китаю в Україну вже перевищили 7 мільярдів доларів. Паралельно триває зростання обсягу торгівлі - Китай 5 років поспіль є другим за обсягом торговельним партнером України.

У разі зацікавленості просимо підтвердити участь, зареєструвавшись на подію. 

Детальніша інформація: тел. +(38) 044- 461-98-07,

е-mail: dmn-ird@ucci.org.ua. Контактна особа: Максим Даницький.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном
+38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua