Прес-центр9 серпня 2017, 17:08

«СХІД-ЕКСПО 2017»

Інформуємо Вас про те, що 12-13 вересня 2017 року у Торгово-промисловій палаті України відбудеться унікальний діловий захід «Схід-Експо 2017» за участі провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

Організатори та партнери заходу - Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН), Торгово-промислова палата України, Агенції регіонального розвитку Луганської та Донецької областей, Донецька та Луганська ОДА за фінансової підтримки уряду Японії та Польщі.

«Схід-Експо 2017» - це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також усіх киян та гостей міста. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві щоб розширити та зміцнити ділові зв'язки між Донбасом та іншими регіонами України.

Центральним заходом «Схід-Експо 2017» є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці та відвідувачі виставки зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та ознайомляться з новою продукцією від виробників Сходу України.

У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо звертатися за телефоном 050-477-51-00 або по e-mail: east-expo@ucci.org.ua
(Фоломєєва Вікторія - координатор заходу).