Прес-центр25 червня 2018, 16:06

УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА В МЕЖАХ ІНІЦІАТИВИ «ОДИН ПОЯС – ОДИН ШЛЯХ»

04 жовтня 2018 року в ТПП України (зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Українсько-китайський економічний форум: Перспективи співробітництва в межах ініціативи «Один пояс - один шлях».

Це вже не перший захід із китайськими партнерами в цьому році, але перший, який надасть українському бізнесу ґрунтовне розуміння існуючих перспектив у межах ініціативи «Один пояс - один шлях».

Для участі у форумі Україну відвідає офіційна делегація Китайської ради просування міжнародної торгівлі (China Council for the Promotion of International Trade), а також численна делегація з представників китайського бізнесу та китайських торгових організацій.

Китайські ділові кола, заявлені до участі, представляють різноманітні галузі та сфери, зокрема:

- туристичну галузь;
- юридичну сферу;
- виробництво вентиляторів, систем димовідведення, підйомних пристроїв;
- виробництво кераміки;
- інформаційні технології;
- фінансові послуги;
- інвестиційну діяльність;
- будівництво та продаж нерухомості;
- інженерний консалтинг та будівництво інженерних споруд;
- хімічну промисловість;
- електроніку;
- торгівлю та інші.

Список компаній (https://www.ucci.org.ua/media/filemanager/%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9...) – список не остаточний і доповнюватиметься.

Представники китайських інвестиційних груп зацікавлені в ознайомленні з українськими пропозиціями щодо інвестиційних проектів. Особливо їх цікавлять проекти у сфері будівництва, сільського господарства та відновлюваної енергетики. Саме тому згадані теми будуть одними з ключових, з-поміж тих, що розглядатимуться експертами під час пленарної частини форуму.

Представити свої комерційні пропозиції та інвестиційні проекти учасники зможуть під час В2В-переговорів. Для участі в них потрібно в реєстраційній формі зазначити номери відповідних китайських компаній чи організацій, з якими ці переговори проводитимуться.

Програма заходу наразі узгоджується і буде оприлюднена найближчим часом.

Робочі мови форуму: українська та китайська (під час пленарної частини), а також англійська (під час В2В-переговорів). Надаватиметься синхронний та послідовний переклад.

Умови участі в форумі:

1) Попередня реєстрація на сайті ТПП України.
2) Підтвердження реєстрації, отримане на електронну пошту (невдовзі після заповнення анкети на вказану електронну пошту надійде іменне запрошення).
3) Пред'явлення роздрукованого іменного запрошення в день форуму на рецепції.
4) Участь у форумі безкоштовна за умови виконання пунктів 1-3. В будь-якому іншому випадку участь у форумі можлива тільки за умови пред'явлення банківського підтвердження безготівкової сплати організаційного внеску у розмірі 738 грн.(з ПДВ) на р/р ТПП України (260020128332, в Укрексімбанку м. Києва, МФО 322313, код ЄДРПОУ 00016934).

Додаткова інформація надається Дирекцією міжнародного співробітництва ТПП України
за телефоном: 044-461-98-07
.