Прес-центр25 червня 2018, 15:06

УКРАЇНСЬКО-СЕРБСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

В рамках візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Сербія (Белград) 03 липня 2018 року у ТПП Сербії планується проведення українсько-сербського бізнес-форуму.

Для участі у форумі, співорганізаторами якого виступають ТПП України та ТПП Сербії за організаційної підтримки Посольства України у РС та офіційного представника ТПП України у РС, з метою активізації двостороннього співробітництва у період 02-04 липня 2018 року буде організовано українську бізнес-місію до Сербії.

На даний час Сербія є високорозвиненою та успішною країною з динамічною ринковою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських та світових ринках. До пріоритетних галузей сербської економіки належать, перш за все, сільське господарство і харчова промисловість, фармацевтична індустрія, гірничодобувна, нафтовидобувна і нафтопереробна промисловість, туризм, телекомунікації, легка промисловість, ІТ-сектор.

У структурі українського експорту до Сербії значне місце посідають: руди, шлаки і зола; металовироби, деревина і вироби з неї; папір та картон; насіння і плоди олійних рослин. Сербія, в свою чергу, традиційно постачає на український ринок фармацевтичну продукцію, пластмаси та полімерні матеріали; ядерні реактори, котли, електричні машини; каучук, гуму; вироби легкої промисловості, продукти харчування.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них сербських ринках, ознайомитись з досвідом виходу Сербії на ринки ЄС, який на даний час є її найбільш значним торговельним партнером.

Організаційно-фінансові умови участі: ТПП Сербії як партнер із сербської сторони забезпечує необхідні приміщення, обладнання та рекламу заходу, здійснює запрошення сербських учасників з урахуванням профілів та побажань українських компаній тощо. Фінансування інших витрат, пов'язаних з участю у бізнес-місії (а/переліт, трансфери, розміщення у готелі, переклад під час індивідуальних переговорів у разі потреби, медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасників.

Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість всіх вищенаведених витрат складає 600 - 700 євро на 1 учасника.

Місце проведення: ТПП Сербії, 11000 Белград, вул. Ресавська 13 - 15

Робочі мови: українська, сербська (офіційна частина), англійська (В2В).

З усіх питань стосовно програми та формату заходу просимо звертатись за тел.: +38 044 461-98-08 або на ел. адресу:  boi-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua.

Детальна програма перебування української делегації у Сербії наразі опрацьовується і буде повідомлена додатково.