Прес-центр1 лютого 2018, 11:02

В приміщенні Луганської ОДА відбулась зустріч з представниками Посольства Королівства Бельгії в Україні

Сьогодні, в приміщенні Луганської облдержадміністрації відбулась зустріч з представниками Посольства Королівства Бельгії в Україні, в якій від Луганської області брали участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник управління культури, національностей та релігій Аліна Адамчук та заступник директора Департаменту – начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Ольга Рибалко.

До складу делегації увійшли Мішель Версаль – Міністр-Радник Посольства Королівства Бельгії в Україні, Леонід Марущак – керівник мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, Євгенія Калугіна – регіональний координатор проекту «Музей відкрито на ремонт», Ірина Іванова – асистент з розвитку проекту UCBI.

Візит було здійснено на Луганщину з нагоди відкриття «Архітектурно-будівельного басейна «Сєвєродонецьк» та виставки «Будівельний Бельгійський спадок Лисичанського кінця ХІХ початку ХХ ст.».

У ході зустрічі присутні обговорили соціально-економічні питання та гуманітарну ситуацію в регіоні, вплив російської пропаганди на мешканців Луганщини та подальші перспективи розвитку Луганської області.

Під час перемовин, Ольга Лішик звернулась до пана Мішеля Версаля з проханням надання допомоги та підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні стосовно реновації та відновлення історичної спадщини Королівства Бельгії на Луганщині.

У свою чергу, Міністр-Радник Посольства Королівства Бельгії в Україні підтримав ініціативу заступника голови облдержадміністрації та зазначив, що це питання потребує подальшого обговорення.

Наприкінці зустрічі, заступник голови облдержадміністрації запросила представників Посольства Королівства Бельгії в Україні взяти участь у обласних заходах, які будуть проходити на Луганщині з метою налагодження співробітництва та розвитку дружніх та ділових відносин.

Зустріч та переговори пройшли в дружній, діловій та конструктивній формі.