Прес-центр14 березня 2017, 16:03

Виїзне засідання Еміратсько-Української Ділової Ради

За інформацією Чернігівської РТПП, 9 квітня 2017 року буде проведено виїзне засідання Еміратсько-Української Ділової Ради на базі ВЕЗ Джебель Алі Фрі Зон (Jafza), Дубай, ОАЕ.

Метою проведення заходу є ініціація практичних контактів з міжнародними іноземними компаніями, які успішно працюють у найбільшій у світі ВЕЗ Jafza і ведуть постійну операційну діяльність як на території ОАЕ, так і в інших країнах Перської затоки і всього світу в цілому.

Запрошуємо вітчизняні компанії, у яких є нагальні питання та проблеми діяльності в арабському регіоні або які ще не визначилися і готові поки далі вивчати арабський ринок.

Зустріч стане мережевою подією для вітчизняних компаній усіх галузей з метою визначення і виділення окремих галузевих напрямків для майбутніх заходів.

Наголошуємо, що керівництво ВЕЗ Jafza також розсилає запрошення всім компаніям, які зареєстровані в Jafza (а їх понад 9000).

У пленарній частині передбачається виступи керівників ВЕЗ Jafza як приймаючої сторони і Українського Інкубатора (Бізнес Центру) UCCI в ОАЕ.

Далі відбудеться B2B спілкування, де українські учасники зможуть гідно представити свої інтереси міжнародним компаніям, які працюють у ВЕЗ Jafza, Дубай.

Вартість участі одного представника - 1300 $ (оформлення візи, переліт, проживання в готелі 4 зірки, трансфери та ін.). Оплата можлива в гривнях, без урахування ПДВ.

Термін перебування – 3 дні, базовий день – 9 квітня 2017 р.

Програма заходу (http://chamber.cn.ua/files/List_DS_RTPP_programma.pdf) передбачає: тур по Jafza, яка включає в себе ВЕЗ Jafza, порт Джебель Алі, аеропорт World Central, Дубайська митниця; знайомство з роботою Українського інкубатору (Бізнес Центра) UCCI в ОАЕ, який працює на базі ВЕЗ Jafza.

В разі зацікавленості та з питань отримання додаткової інформації просимо звертатися за тел.: (067) 993- 55-47, (063) 769-17-27, press@uccigroup.com.