Прес-центр3 травня 2017, 17:05

Візит ділових кіл України до Латвії

В рамках проекту Європейської Комісії «East  Invest 2», який покликаний сприяти економічному розвитку країн Східної Європи, ТПП України веде підготовку візиту ділових кіл України до Латвії (Рига), який запланований з 31 травня по 3 червня поточного року.

Діловий візит відбудеться у форматі «роад шоу», програма якого включає відвідання місцевих компаній харчової галузі (зокрема з виробництва органічних та еко-продуків), B2B переговори з потенційними латвійськими партнерами та навчальні семінари. Детальну інформацію про захід Ви можете отримати у працівників Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України.

До участі в заході допускаються підприємства, які бажають та готові експортувати свою продукцію чи послуги на ринки країн Європейського Союзу. За умовами проекту від компанії участь може приймати один представник.

Проектом East Invest 2 для учасників передбачене проживання в готелі (Albert Hotel), внутрішні трансфери, організація ділових зустрічей та переговорів, візити на місцеві підприємства та розміщення опису компанії в каталозі.

Вартість участі у заході складає 235$. Для членів ТПП України діє знижка 10%. Кількість місць обмежена, тому просимо завчасно реєструватися онлайн за наступним посиланням: https://goo.gl/lLlESO.

Учасниками додатково сплачуються витрати повязані з авіаперельотом та оформленням візи (в разі потреби ТПП України надаватиметься візова підтримка). Орієнтовна вартість перельоту Київ-Рига-Київ складає 245$ за умови своєчасного бронювання білетів (для участників «роадшоу» діють додаткові спеціальні умови).

Щодо участі в заході та інших організаційних питань просимо звертатись до ТПП України за тел.: (044) 278-18-15 або ел. поштою: dmn-ird@ucci.org.ua, контактні особи — Максим Даницький та Ольга Сухенко.