Прес-центр10 березня 2017, 09:03

Засідання Клубу енергоменеджерів

Партнер Дніпропетровської торгово-промислової палати, ТОВ «Технічні та управлінські послуги» - офіційний представник TUV SUD в Україні, інформує про проведення щорічного засідання Клубу енергоменеджерів, яка відбудеться 16-17 березня 2017 року при партнерській підтримці ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» - співорганізатора заходу (адреса проведення: м. Кривий Ріг,
вул. Орджонікідзе, 1).

Захід буде проводитися в академії ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» і учасникам буде надана можливість відвідати виробничі підрозділи підприємства та ознайомитися з функціонуванням елементів системи енергоменеджменту на цеховому рівні.

«Клуб енергоменеджерів» - це новаторський і креативний проект компанії ТОВ «Технічні та управлінські послуги».

Мета даного форуму - обмін знаннями та досвідом у сфері енергоефективності та енергозбереження відповідно до вимог міжнародного стандарту серії ISO 50000, а також інструментами енергоефективності та енергозбереження, що застосовуються на різних підприємствах України та за кордоном, адже Система енергетичного менеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001:2011 - це простий і реальний комерційний спосіб досягти рентабельності і зміцнити фінансове становище компанії.

На даному форумі будуть розглянуті приклади використання енергозберігаючих заходів на різних підприємствах України, Грузії, Казахстану. Також учасники будуть ознайомлені з новими продуктами компанії TMS.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, головні інженери, технічні директори, керівники і фахівці служби головного енергетика, керівники і фахівці енергосервісних компаній, а також всі, хто безпосередньо бере участь в проектах по впровадженню системи енергоменеджменту, внутрішні аудитори систем енергоменеджменту.

Участь у засіданні Клубу безкоштовна.

В разі зацікавленості необхыдно звертатись до організаторів заходу за
тел.: (044) 500-33-45, (044) 500-33-46.