Прес-центр7 квітня 2017, 19:04

Державний фонд регіонального розвитку – фінансовий інструмент сталого розвитку

У рамках проекту ПРООН та ООН Жінки «Відновлення управління та примирення у постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом, відбувся семінар-форум «Державний фонд регіонального розвитку, як фінансовий інструмент сталого розвитку».

У роботі семінару взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Роман Власенко, в.о. керівника проектного офісу ПРООН в Україні Сільвія Флетчер, представники структурних підрозділів ОДА, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області.

Також до участі у заході долучилися співробітники Агенції регіонального розвитку Луганської області, районних та міських органів влади, об’єднаних територіальних громад ДП «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів і виробів».

Мета цього заходу – підвищення якості підготовки проектів місцевих органів влади, які подаються на конкурси державного фонду регіонального розвитку.

Розглянуті питання визначення завдань та інструментів для розв’язання соціальних проблем, напрями роботи державного фонду регіонального розвитку, основні недоліки проектно-кошторисної документації в інвестиційних проектах та шляхи покращання якості проектування.

Особлива увага під час обговорень приділена вимогам до заходів з енергоефективності, регламенти та методологію енергетичного аудиту і практичні питання з підготовки, при впровадженні інвестиційних проектів в 2018 році.