Прес-центр19 квітня 2018, 12:04

Дев’ять медалей та перше загальнокомандне місце - результат наших важкоатлетів

Луганські спортсмени з важкої атлетики взяли участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 13 років та Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті героїв Чорнобиля.

Обидва спортивних заходи відбулися у місті Славутич.

За результатами змагань наші хлопці та дівчата вибороли низку медалей різного ґатунку.

Так, у своїх вагових категоріях відзначились: Ганна Калашник – І місце (сума двоборства 89 кг); Денис Овчінніков – І місце (сума 120 кг); В’ячеслав Ктітарев  – ІІ місце (сума 127 кг); Ілля Замлинський – ІІ місце (сума 107 кг), Анастасія Чмірьова – ІІІ місце (сума 74 кг), Елізавета Пустовєтова – ІІІ місце (сума 73 кг), Владислав Толкачов – ІІІ місце (сума 74 кг), Ігор Срига – ІІІ місце (сума 87 кг), Данило Кос’яненко –  ІІІ місце (сума 106 кг).

Також до п’яти кращих увійшли: Назар Голуб –  IV місце (сума двоборства 114 кг), Софія Наумова – IV місце (сума 53 кг) та Ельвіра Шувалова – V місце (сума двоборства 60 кг).

Крім цього, у командному заліку серед юнаків до 13 років важкоатлети Луганської області посіли І загальнокомандне місце. Команда юних луганчанок увійшла до п’ятірки найсильніших спортсменок, посівши V загальнокомандне місце.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів!