Прес-центр10 cічня 2018, 17:01

Конкурс грантів за Програмою «Expo-Live»

У період з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 р. у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020».

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього. 

Разом із тим, організаторами Всесвітньої виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

Програма «Expo Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.

Заявки на участь у програмі приймаються двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

За більш детальною інформацією щодо участі у заході можна звернутись на офіційний сайт виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/expo-2020-dubai ,  а також за електронною адресою: expolive@expo2020.ae.