Прес-центр26 жовтня 2017, 17:10

Міжнародна організація з міграції розпочинає набір учасників нового проекту зі зміцнення економічного потенціалу, що фінансується Німеччиною

За підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW) Міжнародна організація з міграції (далі – МОМ) розпочинає набір учасників для участі у новому проекті (далі – Проект).

Мета заходу – покращення можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту та зміцнення соціально-економічної стабільностість і добробуту приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, Проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

До участі у Проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України, місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України) віком від 18 до 60 років.

Для участі у проекті треба заповнити анкету учасника за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#YpSj. Термін подання анкет триватиме до 15 грудня 2017 року. Звертаємо увагу, що відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам Програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Додаткову інформацію щодо умов проведення відбору та участі у проекті можна отримати на веб-сторінці МОМ за посиланням: http://www.iom.org.ua та звернутися на електронну пошту  iomkievcomm@iom.int, а також на гарячу лінію МОМ за телефоном 0-800-215-025.