Прес-центр18 червня 2018, 10:06

Норвезька рада у справах біженців проводить набір на тренінги з розвитку сільських організацій Луганщини

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку та співробітництва розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій на підконтрольній Уряду України території Луганщини.

У рамках проекту буде надано можливість відвідати організації в сусідніх областях, які є успішними прикладами кооперації. Організації, що пройшли повний курс тренінгів, отримають можливість взяти участь в конкурсі грошових грантів.

Взяти участь у тренінгах, які спрямовані на покращення внутрішньої взаємодії в організації, збільшення обсягів виробництва та підвищення якості товарів і послуг, допомогу в розробці стратегії розвитку організації,  запрошуються сільськогосподарські кооперативи, асоціації та незареєстровані ініціативні групи.

Заявку на участь в тренінгах можуть подавати організації та об’єднання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості в таких напрямках:

сільськогосподарське виробництво;
виготовлення етнічних виробів ручної роботи;
сільський туризм;
інші аналогічні сфери діяльності.

Заявки приймаються до 09 липня 2018 року до 24:00 години за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#s2ugEmUG.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої» лінії NRC: 0 800 302 007.