Прес-центр9 лютого 2018, 14:02

Оголошено конкурс на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

   Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області. Партнером проекту у Луганській області є громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» м. Сєвєродонецьк.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. 

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Учасники тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» м. Сєвєродонецьк.

Тренінговий курс складає 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 1,5 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – березень 2018 р.

Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Програма розрахована на внутрішньо переміщених осіб (ВПО), демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також на інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту, які проживають та працюють на території Луганської області, віком від 18 років.

Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Всі учасники тренінгового курсу будуть забезпечені проживанням, харчуванням та відшкодуванням вартості проїзду з районів області.

Для запису на тренінговий курс необхідно заповнити анкету за посиланням: https://ukr.wf/f. Після заповнення анкети протягом тижня буде надіслане підтвердження про отримання заявки.

Термін подання заявок до 17.02.2018 р.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:

098-002-99-88 або звернувшись на електронну пошту eopac.lg@gmail.com.