Прес-центр2 серпня 2018, 17:08

Підведено підсумки виконання Регіональної цільової програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва

Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації здійснено аналіз виконання Регіональної цільової програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки (далі – Програма) за І півріччя 2018 року.

На реалізацію заходів Програми фактично використано з інших джерел 7 947,7 тис. грн або 9,8 % до запланованого обсягу фінансування. З обласного бюджету кошти не виділялися.

Придбано 17 комплектів обладнання для оформлення та видачі паспортних документів для 15 центрів надання адміністративних послуг за рахунок коштів Європейського Союзу та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Одноразову виплату допомоги по безробіттю у сумі 645,9 тис. грн отримали та відкрили власну справу 24 безробітні особи.

Підприємницьким структурам для зайняття господарською діяльністю передано в оренду 160 приміщень загальною площею 87,2 тис. м².

До участі у регіональних (місцевих) замовленнях залучено 621 суб’єкт малого підприємництва, за результатами укладено 1 151 договір на загальну суму 101,2 млн грн.

Підприємці області брали участь у роботі Регіонального форуму «Український індустріальний день на Луганщині», Форуму регіонального партнерства «Стратегія в дії», ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018». Результатом стало налагодження ділових зв’язків з новими партнерами, розширення ринку збуту своєї продукції як в Україні, так і поза її межами тощо.

У рамках Програми організовано та проведено: обласний сільськогосподарський ярмарок «Великодній кошик», безкоштовний тренінг за курсом «Розвиток бізнес-навичок», 10 семінарів для підприємницьких структур області.

Реалізація Програми сприяла створенню в області нових робочих місць. За рахунок малого і середнього бізнесу створено 883 нові робочі місця.

Повний звіт  про  виконання Програми розміщено на веб-сторінці Департаменту  у  розділі  «Підприємництво» (підрозділ «Програми підтримки малого підприємництва») за посиланням http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/enterprise/exh_forums.