Прес-центр12 лютого 2018, 16:02

Про проведення 15-21 травня 2018 р. у м. Новий сад, Республіка Сербія 85 Міжнародного сільськогосподарського ярмарку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє, що за інформацією Українсько-Сербської ділової палати, у період з 15 по 21 травня 2018 р у м. Новий сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок, який є найважливішою подією агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

Минулого року на ярмарок завітало 140.000 відвідувачів. Було 1500 експонатів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.

Організатори ярмарку сподіваються на збільшення представництв аграрного потенціалу та компаній агросектору України, які зацікавлені знайти нових партнерів, завоювати нові ринки у міжнародному експорті в країнах Європи.

Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участі компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надає можливість представити не тільки аграрний компонент, а й економічний, туристичний потенціал, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус «Країна-партнер»

Щодо питань участі необхідно звертатись на електронну пошту ukrsrbchamber@gmail.com

Контактний телефон представника президента палати в Україні

+380 97 3183479

 

Загальне запрошення та інформація про минулорічний ярмарок
Реєстраційні документи для участі