Прес-центр28 вересня 2017, 11:09

Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, стабілізацію їх життя та досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування та отримання доходів.

Ціль програми: створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, через інвестиційний вклад в розширення існуючого бізнесу.

Учасники програми:  суб’єкти малого та середнього бізнесу Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес-гранти для розширення бізнесу та створення нових робочих місць, в розмірі від 2000 до 10000 доларів США.

Умови отримання гранту:

1.  Діючий рентабельний бізнес, який планує розширення.

2. Детальний бізнес-план з особливою увагоюна створення та підтримання нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні.

3. Інвестування з боку заявника в плановане розширення свого бізнесу не менше 50% від суми гранту.

4. Створення одного та більше робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, укладення з новими працівниками трудових договорів на термін не менше 12 місяців. Сумарна річна заробітна плата всіх працевлаштованих на нові робочі місця осіб повинна перевищувати суму отриманого гранту.

Отримання гранту передбачає укладення грантової угоди між Данською Радою у справах Біженців і грантоотримувачем. При отриманні гранту грантоотримувач буде зобов’язаний сплатити всі податки згідно з чинним законодавством України.

    Заявку на участь можна подати за посиланням: 94.153.148.14:8080/title/sme.  Заявки приймаються до 30 вересня 2017 року.

           Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

    Більш детальну інформацію щодо участі у програмі, можливо отримати звернувшись до контактних осіб за телефонами: (093) 0735373 – Ольга та (073) 4702907 – Антон (консультанти для учасників від Луганської області) , (095) 7018851) – Олег ( консультант з загальних питань).