Прес-центр9 серпня 2021, 11:08

Фермери Луганщини відтепер можуть отримати інформацію про дорадчі послуги онлайн

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) офіційно представила веб-сайт «Дорадник» – https://doradnyk.org.ua/ua/, на якому публікуються останні новини у галузі сільського господарства, актуальні оголошення, обговорення ініціатив, пов'язаних із фермерською діяльністю, та детальна інформація про дорадчі послуги на сході України.

Фермери, дорадчі служби, представники малого, середнього та великого бізнесу, місцевої влади та усі інші зацікавлені особи тепер мають можливість консультуватись з будь-яких питань щодо розвитку сільського господарства та сільських територій. Веб-сайт «Дорадник» надаватиме якісні дорадчі послуги фермерам, зокрема, аграріям з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Для реєстрації користувачу потрібно пройти два етапи: 1) ввести дійсну електронну адресу та придумати пароль, або ж авторизуватись за допомогою соціальних мереж; 2) створити особистий кабінет, внести детальну інформацію про себе та натиснути кнопку «Зберегти». Зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях, коментувати новини, а також розміщувати відповідну інформацію про себе у розділах «Дорадники» та «Постачальники послуг».