Прес-центр16 липня 2018, 16:07

Гирьовики області вибороли ліцензії на світову першість

У місті Токмак Запорізької області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з 12 областей країни, серед них – гирьовики Луганщини.

За результатами чемпіонату, вони вибороли 10 нагород всеукраїнської першості.

Так,  Вероніка Гармаш у ваговій категорії 70 кг виступаючи у трьох номінаціях завоювала два золото та одне срібло.

Віолетта Головченко (в/к до 60 кг) виступаючи в тих же номінаціях, отримала одну золоту та дві срібні медалі.

Не залишилася осторонь і чоловіча половина команди: Олександр Касяненко у категорії 70 кг виступаючи серед юніорів та дорослих зумів завоювати дві золоті нагороди.

Станіслав Корж (в/к +90 кг) став першим серед юніорів і посів третє місце серед дорослих.

Таким чином, у загальнокомандному заліку збірна Луганської області посіла  другу сходинку п’єдесталу,  пропустивши попереду себе команду господарів –  Запорізьку область. Третє місце зайняла команда Київської області.

Луганчани увійшли до складу національної збірної команди, яка прийматиме участь в чемпіонаті Світу, що відбудеться з 1 по 7 листопада в Узбекистані (місто Бухара).