Прес-центр1 квітня 2019, 09:04

Громади Луганщини вчитимуться формувати ефективні команди для реалізації проектів місцевого розвитку

4 квітня 2019 року у Краматорську відбудеться перший тренінг для учасників проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади».

Проектний підхід і командна гра – запорука зміцнення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування. Учасники тренінгу опанують сучасні підходи до командоутворення для успішної реалізації проектів місцевого розвитку. А також навчаться розробляти та презентувати концепції таких проектів.

Інтерактивний спосіб проведення тренінгу, тестування особистої ролі в проектній команді, робота в синергійних групах на основі принципів цікавого навчання та особистої залученості дозволить учасникам легко набути нових знань та практичних навичок, які необхідні для забезпечення сталого розвитку громад та реалізації нових самоврядних повноважень.

Основні компетентності, які будуть сформовані/розвинуті під час тренінгу:

- уміння формувати найбільш ефективні проектні команди та знати свою сильну роль у них;

- знання про методи пошуку ідей для проектів розвитку територій та вміння їх застосовувати на практиці;

- уміння розробляти і презентувати проектні пропозиції для різних цільових груп – грантодавців, громади, бізнесу і т.д.

Громади-учасники від Луганської області: Новоайдарський район – Новоайдарська селищна рада, Щастинська міська рада; Попаснянський район – Попаснянська міська рада, Золотівська міська рада, Гірська міська рада; Біловодський район – Біловодська селищна рада; Станично-Луганський район – Станично-Луганська селищна рада, Широківська сільська рада, Красноталівська сільська рада;  Кремінський район – Красноріченська селищна рада.

Організатори тренінгу: Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку (http://rozvytok.in.ua) та проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади» за підтримки проекту, що реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході Україні» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).