Прес-центр17 листопада 2016, 09:11

Громадськість буде обирати достойних

Медіа-спільнота неоднозначно сприйняла нагородження до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Листом подяки  облдержадміністрації оператора телерадіокомпанії «Акцент» Артема Веська. Хочу висловити вдячність усім, хто має принципову проукраїнську позицію. Цей конкретний  випадок продемонстрував, що система визначення кандидатур для нагородження, коли облдержадміністрація підтримує подання трудового колективу, не відповідає вимогам часу. Адже, існуючий підхід базується виключно на оцінці професійних та виробничих досягнень кандидата.

Проте, принциповість у прийнятті рішень не може бути тотожною радикалізму, а облдержадміністрація не має повноважень щодо надання правових оцінок діям громадян.

Тому, задля недопущення суспільних конфліктів у майбутньому, мною як керівником Департаменту масових комунікацій, прийняте рішення про обов’язкове попереднє обговорення кандидатур, поданих на відзначення обласними нагородам, із представниками громадськості, – заявив директор Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації Олександр Костенко.